Zatiahnuté
16°
Bratislava
Vladislav
25.9.2022
Dokonalé utajenie! Herečka priviedla na svet druhé dieťa, prezradil ju až kočík!
Zdielať na
Showbiznis

Dokonalé utajenie! Herečka priviedla na svet druhé dieťa, prezradil ju až kočík!

Archívna reportáž

Napriek svojej mladosti už toho stihla zažiť česká herečka Tereza Ramba (32) neúrekom. Okrem herectva, materstva, cestovateľstva a písania, sa Ramba venuje aj vlastnej značke odevov s jednoduchou líniou vhodnou pre každú vekovú aj váhovú kategóriu. Po pôrode teraz dvojročného syna pochopila, že je ťažké skĺbiť materstvo s čímkoľvek. "Chcela by som viac detí, ale neviem, kto ich porodí," priznala sa pred časom iDnes. Napriek svojim obavám je už ale čerstvo dvojnásobnou mamou a na jej sny o návšteve Papuy-Guiney, Zemi Františka Jozefa či Grónska môže na nejaký čas zabudnúť. "Neviem, či ich budem môcť absolvovať s vnučkou...," vtipne zareagovala ešte keď len očakávala druhého potomka.

​Spolu s manželom, tanečníkom Matyášom Rambom (32) si svoje súkromie chránia. Aj preto bolo prekvapením, keď sa teraz herečka pochválila na sociálnej sieti fotkou z prechádzky ako kočíkovali už dva detské kočiare. Jej vlastným originálnym spôsobom tak upozornila na skutočnosť, že už priviedla na svet druhého potomka. "Ja mám kočík, Matyáš má kočík.  Máme dva kočíky. Ďakujeme, že ste počkali, sme šťastní, spokojní a máme dve deti," uviedla Tereza v instastories. Hoci nepriznala, kedy bábo prišlo na svet, zrejme to bolo len prednedávnom. Naposledy sa tehotná herečka ukázala svojim sledovateľom v polovici decembra, vtedy už mala naozaj veľké bruško.

"Láska je! Dnes už je to jedno. Dnes už je to dve," vtipne poukázala na očakávaného potomka, keď sa jej začalo už vlani v auguste zjavne rysovať bruško. V krátkom zverejnenom videu na Instagrame, kde si vtedy obliekala červené šaty bolo počuť:  "Láska, čo je to za pupok?" prekvapene sa spýtal manžel, na čo sa ona zasmiala. "To nebude vidieť, nie," odpovedala mu tehotná herečka so smiechom. Šťastní, teraz už dvojnásobní rodičia, zatiaľ neprezradili verejnosti ani meno a pohlavie svojho druhého dieťaťa. Aj meno prvého potomka, ktorý sa narodil v novembri 2019, syna Mikoláša, dlho tajili pred novinármi a na sociálnych sieťach ho Ramba prezývala Slnko, ale aj Rambo a Koláčik.

Tereza Ramba zažiarila aj vo filme Vlastníci z roku 2019, pozrite si k nemu krátky trailer: 

"Už máme dve kiki. Ďakujeme, že ste to tak dlho s nami vydržali. Dnes už je to dve! Láska sú ľudia. Chcem povedať, že s jedničkou v živote som po prechádzke nesedela. Rezeň a biela káva od muža. Život je zázrak," pochválila sa Tereza vo svojich instagramových príbehoch spokojne sediac na terase pri kočíkoch. Samozrejme sa jej hneď v príspevkoch objavilo množstvo gratulácií od známych aj fanúšikov. "Vždy jej prajem všetko najlepšie, či už rodí, alebo nie," vyjadril sa vtipne aj jej herecký kolega a filmový manžel Jiří Mádl (35) pre ŽivotvČesku.cz a zároveň jej tým pogratuloval. Len nedávno s ňou nakrúcal filmovú komédiu Denník moderného otca v roku 2021, kde hrali partnerov s malým dieťaťom.

Tereza sa na Instagrame v príbehu pochválila dvoma kočíkmi, čo prezrádza, že už je niekoľko dní dvojnásobná mama: 

instagram/TR

Súvisiace články

Najčítanejšie