Jasno
Bratislava
Alfonz
28.1.2022
Najsexi herec je voľný! Jason Momoa šokoval priznaním o rozchode s Lisou Bonet po 16 rokoch!
Zdielať na
Showbiznis

Najsexi herec je voľný! Jason Momoa šokoval priznaním o rozchode s Lisou Bonet po 16 rokoch!

Zdroj: Instagram/JM

Hollywoodsky rozchod, ktorý rozhodne nikto nečakal. Zdalo sa, že niet zaľúbenejšieho a stabilnejšieho páru v šoubiznise, ako vzťah hercov Jasona Momou a Lisy Bonet. Napriek šestnástim spoločným rokom, z toho štyri prežité v manželstve, a dvom deťom - 14-ročnej Lole a 13-ročnému Nakoa Wolfovi, sa aj tento vzťah rozpadol. Herec, ktorý patrí medzi najsexi hviezdy šoubiznisu, zverejnil túto správu na Instagrame.

​​Rodený Havajčan Jason Momoa (42) v príspevku potvrdil, že sa s manželkou Lisou Bonet (54) rozhodli ukončiť vzťah, ktorý spečatili manželstvom len v roku 2017. "Všetci sme pocítili tlak a zmeny týchto transformačných časov... Rozvíja sa revolúcia - a naša rodina nie je výnimkou. Cítime a rastieme zo seizmických posunov, ku ktorým dochádza. A tak - Zdieľame naše rodinné novinky, že sa v manželstve rozchádzame. Delíme sa o to nie preto, že by sme si mysleli, že je to hodné správy, ale preto, aby sme mohli ísť v našich životoch ďalej dôstojne a čestne," stojí vo veľmi emotívnej, priam mystickej správe. "Láska medzi nami pokračuje a vyvíja sa tak, ako si želá byť poznaná a prežívaná. Navzájom sa oslobodzujeme, aby sme boli tým, kým sa učíme byť," týmito slovami dal herec najavo, že sa nerozchádzajú v zlom. 

​Pár sa zoznámil v newyorskom džezovom klube prostredníctvom spoločných priateľov v roku 2005, no herec bol do Lisy, známej najmä zo Šou Billa Cosbyho, zaľúbený od 8 rokov, už vtedy vraj mame tvrdil, že "raz bude jeho". Jason v rozhovore s Jamesom Cordenom v relácii The Late Late Show o ich zoznámení povedal: "Jednoducho sme sa ocitli na správnom mieste v správnom čase. Vlastne som si kvôli nej dal spraviť dredy. Ja som mal dredy, ona mala dredy. Doslova som otočil hlavu a vidím ju a ona hovorí: "Ja som Lisa. Otočil som sa na kamaráta a vykríkol som. Vo vnútri mi vybuchol ohňostroj. Presvedčil som ju, aby ma odviezla do hotela, ešte predtým sme sa zastavili v kaviarni". Tam si Lisa objednala pivo a Momoa vedel, že je to žena jeho života.

Jason Momoa je nielen krásavec a skvelý herec, je to aj dobrý človek s obrovským zmyslom pre humor, tvrdia jeho blízki a kolegovia:

Obaja zhodne tvrdia, že to bola láska na prvý pohľad, v tej sekunde vedeli, že majú byť spolu a od tej chvíle aj spolu boli. Až doteraz. V roku 2007 Lisa porodila Lolu Iolani Momoa, ich najstaršie dieťa, ktoré sa kamerám nevyhýba - rada by bola tiež herečka. Syn Nokoa Wolf sa narodil v decembri 2008 a jeho meno je poklona havajskému pôvodu jeho otca. Nokoa znamená v pôvodnom havajskom jazyku bojovník, Wolf je vlk a druhé chlapcovo meno, Manakauapo, je kombináciou dvoch havajských výrazov, pričom jeden znamená dážď a druhý tmu. Takéto podmienky vraj panovali v Los Angeles v hodinách po jeho narodení. Lisa má z predchádzajúceho manželstva so spevákom Lennym Kravizom dcéru Zoe (33), tá je tiež herečka, aktuálne ju spájajú s Channingom Tatum, vzťah ale zatiaľ oficiálne nepotvrdili.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Jason Momoa (@prideofgypsies)

Súvisiace články

Najčítanejšie