Zatiahnuté
16°
Bratislava
Vladislav
25.9.2022
Dominika v novoročnom outfite opäť šokuje! Holý ZADOK a je poriadne sexi!
Zdielať na
Showbiznis

Dominika v novoročnom outfite opäť šokuje! Holý ZADOK a je poriadne sexi!

Archívna reportáž

Azda žiadna iná známa osobnosť nespôsobuje svojimi outfitmi taký rozruch, ako Dominika Cibulková (32). Naša historicky najúspešnejšia tenistka si zarobila drinou na kurtoch dosť na to, aby si mohla kúpiť čo len chce. V kombinácii s jej záľubou v extravagancii niet divu, že konzervatívni Slováci padajú do mdlôb.

Z Instagramu Dominiky Cibulkovej by sa dal spraviť slušný katalóg extravagantných outfitov, ktoré si rozhodne nemôže dovoliť každá žena. Nielen preto, že ide obvykle o drahšie kúsky, ale najmä preto, že na nie treba odvahu. Presne to na bývalej tenistke veľmi imponuje aj jej dvornému stylistovi Andrejovi Kusalíkovi, ktorý má v podstate voľnú ruku, nech už donesie akokoľvek odvážny model.

Za dlhé roky priateľstva si navyše už dokonale sadli a tak Kusalík presne vie, čím Dominike ulahodí. Vôbec pritom neriešia to, či to časť internetových "odborníkov" na módu predýcha. Podstatné je, že sa v tom dobre cíti samotná Cibulková.

Spolupráca Cibulková - Kusalík k sebe dokonale ide:

​Pred týždňom sa pochválila kombináciou, ktorú zvolila na silvestrovský žúr, hoci neprezradila kde a s kým napokon príchod nového roka oslávila - nepochybne aj preto, že hromadné oslavy v súčasnosti veľmi legálne nie sú. Ktovie, možno si štrngla len doma s rodinkou, v tom prípade si ale dala na sebe skutočne záležať. Kombinácia blejzru, podprsenky a voľných nohavíc z rovnakej holografickej látky a dokonalý mejkap a účes očarili aj jej priaznivcov na Instagrame.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

Rovnako sa mnohým páči aj jej prvý novoročný outfit, ktorý si obliekla nevedno kam, ale zato rozhodne musela privádzať prítomných do varu. Na pohľad konzervatívna čierna totiž bola od pásu nadol úplne priehľadná. A Dominika s radosťou svoje pevné pozadie ukázala. "Takto utekám od svojich predsavzatí do roku 2002... Len žartujem, žiadne si nedávam," pridala aj vtipný popis a zožala kopu komplimentov. Dominika si skutočne nemusí dávať predsavzatia, ako bývalá profi športovkyňa má nepochybne pevnú vôľu na čokoľvek, čo by chcela spraviť či zmeniť. To dokázala aj záber v instastories, kde je z jej smart hodiniek jasné, že absolvovala hodinu a trištvrte tréningu. To sa potom ukazuje pozadie jedna radosť!

Súvisiace články

Najčítanejšie