Jasno
24°
Bratislava
Lýdia
19.8.2022
Telenovelu Divoký anjel Slovenky zbožnovali, Natalia Oreiro vyzerá lepšie, ako vtedy!
Zdielať na
Showbiznis

Telenovelu Divoký anjel Slovenky zbožnovali, Natalia Oreiro vyzerá lepšie, ako vtedy!

Archívne video

Na mladú krásnu Milargos z telenovely Divoký anjel z konca deväťdesiatych rokov v podaní herečky a speváčky Natalie Oreiro (44), spomínajú diváci dodnes. Odvtedy ubehlo veľa rokov, ale herečka akoby ani nezostarla, ba naopak. Stále pôsobí veľmi mladistvo a možno aj lepšie ako v slávnej telenovele. V Latinskej Amerike, ale aj v Rusku, je ešte stále hviezdou. Dokázala si udržať štíhlu postavu a mladícky elán. Vlani v lete si dala dokonca prefarbiť vlasy kvôli účinkovaniu v porote populárnej talentovej súťaže na blond.

Pre uruguajskú herečku Nataliu Marisu Oreiro Iglesias, ako znie jej celé meno, bola rola cieľavedomej Milargos alias Mili osudovou. Nebyť tej, sotva by sa stala slávnou takmer na celom svete. Telenovela Divoký anjel sa vysielala v 63 krajinách sveta. Naspievala aj jeho úvodnú pieseň a jej spevácka kariéra šla súbežne s tou hereckou. Získala v oboch smeroch mnoho ocenení. Je zaujímavé, že má aj ruské štátne občianstvo, ktoré jej udelil sám Putin. Požiadala o neho v júni 2020 a zakrátko, koncom októbra, ho spolu so synom aj získala. Rok predtým jej moderátor ruskej talk show Ivan Urgant povedal, že je "najruskejšia medzi cudzincami" a ona na to odpovedala, že Putin by jej za to mal udeliť ruské občianstvo. Stalo sa.

Slávna latinská umelkyňa má po celom svete silnú základňu fanúšikov, o čom svedčí aj to, že ju na Instagrame sleduje viac ako 1,2 milióna ľudí. Počas vysielania telenovely v našich končinách, čo bolo od roku 2000, navštívila Prahu a v roku 2001 priletela aj na Slovensko, aby potešila svojich fanúšikov. Vďaka tomu mohli Slováci krásnu a temperamentnú herečku a speváčku obdivovať naživo a aj počas účinkovania v televíznom prenose finále Miss Universe 2001. Odvtedy sa na nej čas akoby ani nepodpísal. Na tvári má minimum vrások a na obdiv vystavuje Oreiro svoju štíhlu a pružnú figúru občas aj vo veľmi odvážnych pózach.

Pripomeňte si nesmrteľnú pieseň Cambio Dolor k obľúbenej telenovele Divoký anjel v podaní Natalii Oreiro: 

Od posledného dňa roku 2001 je manželkou o dvadsať rokov staršieho argentínskeho rockera Ricarda Molla. Svadba sa, podobne ako v nejakej telenovele, konala tajne, veľmi romantickým spôsobom. Obrad prebehol diskrétne, v úplnom súkromí na lodi pri pobreží Fernando de Noronhia na severe Brazílie. Jednoduchý sobášny akt sa konal na otvorenom mori, s oficiálnym úradníkom a námorníkmi, ktorí sa ujali úlohy svedkov. Všetko sa ale nakrúcalo kamerou. Nevedeli o tom ani ich rodičia. Až zhruba tri týždne potom usporiadali party na haciende Porque Loloir, kde zvyčajne skúšala Ricardova skupina Dividos. Pozvali aj ich rodičov a všetkým premietli záznam zo sobášneho obradu.  

Natalia si 20. výročie svadby so svojím životným partnerom pripomenula aj na Instagrame: 

Novomanželka ukázala aj svoj "snubný prsteň", čo bola hviezda, ktorú si obaja nechali vytetovať na prstenník. "Urobili sme to preto, lebo ide o život," vysvetlili obaja. "Toto je navždy," aj neskôr zdôraznil Ricardo pre médiá. Natália zas tvrdila: "Vydala som sa, pretože som sa zamilovala do toho najúžasnejšieho človeka na svete," a on: "Našiel som lásku svojho života. Teraz chcem byť len šťastný, to je všetko." Aj naďalej si obaja manželia chránili svoje súkromie. Po desiatich rokoch sa im 26. januára 2012 narodil v Buenos Aires syn, ktorý dostal meno Merlín Atahualpa Mollo Oreiro. Meno Merlín pritom vybral Ricardo. Dodnes sú Natalia a Ricardo manželmi a zdá sa, že Milagros žije svoj sen aj v skutočnosti.

 

Súvisiace články

Pre ženu

Najčítanejšie