Zatiahnuté, dažďové prehánky
22°
Bratislava
Metod, Cyril
5.7.2022
Ani jedna, ani druhá! Slováček sa sťahuje od Patrasovej, urazila ho slovami o impotencii?
Zdielať na
Showbiznis

Ani jedna, ani druhá! Slováček sa sťahuje od Patrasovej, urazila ho slovami o impotencii?

Archívna reportáž

Po prehrmení aféry okolo údajnej nevery Lucie Gelemovej (38) v súvislosti s Felixom Slováčkom (78), sa všetci aktéri ocitli v nemilej situácii. Najviac si vstupuje do svedomia hudobník, ktorý uznáva, že to so svojou búrlivou reakciou prehnal. O všetkom, čo sa udialo, hovoril verejne, čo jeho situáciu iba skomplikovalo. Škoda, že ako on, tak aj jeho milenka, či manželka Dagmar Patrasová (65) radšej nepomlčali. Vyhli by sa tak rôznym trápnym momentom.

Z najväčšieho rozčúlenia z odhalenej nevery svojej milenky Lucie Gelemovej sa Felix Slováček už dostal a začal kriticky hodnotiť svoje správanie."Jednalo sa o výbuch mužských emócií, skrat hnevu a rozjatrených emócií. Bolo to úplne neadekvátne, to priznávam. Je mi to ľúto a hanbím sa za to. Veď som  miloval Luciu a mal som ju veľmi rád, aj keď sme sa rozišli. Ale ak si Lucie myslí, že som to myslel vážne, tak sa jej týmto verejne veľmi ospravedlňujem," kajal sa v rozhovore pre Blesk. Urazilo ho vraj, že mu Lucia nepovedala, že má nového muža, hoci v ten deň, keď šla s ním do Hiltonu na izbu na nočné rande, s Felixom ešte obedovali. Dozvedel sa to až z médií.

Teraz, po vychladnutí emócií, by všetko rád napravil. "Viete, Lucie bola súčasťou môjho života sedem rokov a nie je ľahké od toho všetko sa oprostiť, aj keď už nie sme spolu. Rád by som jej ponúkol svoje priateľstvo, podporu a pomoc, hoci, samozrejme, neviem, ako to všetko teraz bude. Rád by som sa s ňou stretol a porozprával sa s ňou,"  celkom otočil v názoroch spred niekoľkých dní. Otočil ale aj s avizovaným návratom k manželke Dagmar Patrasovej. Stačil víkend doma a už s tým neráta. "Cez víkend som bol v našej vile, ktorú máme s Dádou Patrasovou, ale zistil som, že sa s ňou naozaj nedá žiť. Je to tá istá stará pesnička, nechcem sa v tom babrať, ani to opakovať. Myslel som si, že v tom dome budem mať vlastnú spálňu a s Dádou ani neprídem do kontaktu, ale nejde to. Naozaj nie. Utrápil by som sa tam," vysvetľoval.

Slováček nahral titulnú pieseň k seriálu Návštevníci, Patrasová v ňom zažiarila ako herečka:

Bolo vraj unáhlené, keď sa rozhodol opustiť byť, ktorý prenajímal pre milenku, ale už to neplatí."Už som tam späť. Je to krásne bývanie, pokoj, veľmi to mám rád. Jednoducho tam teraz budem sám, dám sa dokopy, budem mať duševný pokoj a znovu nájdem rovnováhu. Hlúpe je, že ako sa zrušilo veľa podujatí, mám veľa voľného času a málo rozptýlenia, takže sa stále vraciam k tomu, čo sa odohralo. Musím s tým bojovať vo vnútri," priznal nešťastný hudobník. "Ani poriadne neviem, čo všetko som v afekte povedal a urobil, len teraz som sa prebral a vidím, čo som urobil. Dúfam, že mi Lucie dá šancu to vysvetliť a napraviť, to by som bol naozaj rád,"  zveril sa s tým, že by nechcel prerušiť ich kontakt, aj keď si uvedomuje, že ona ho už nepotrebuje.

Felix podľa jeho vlastných slov s Dádou nedokáže žiť pod jednou strechou:

​To sa iste veľmi dotkne jeho manželky Dagmar. Za tých sedem rokov ju Felix naponižoval spolu s milenkou až nadmieru. Teraz sa rozhodla kopnúť si do oboch, ale ponížila hlavne manžela. O Gelemovej hovorí ako o škaredej mužatke, ktorá vníma svoje posledné zvonenie pred štyridsiatkou a nového muža pred ňou varuje. Prekvapila ale intímnou informáciou o manželovi. "On s ňou nespal. To viem iste, môžem to garantovať. Viem o tom svoje, ale manžela nebudem úplne zhadzovať. Povedzme, že je tu menší problém s jeho zdravím a vekom. A ten bol už v dobe, keď sa poznali," naznačila komplikácie s potenciou onedlho 80-ročného Slováčka pre eXtra.cz. "Felixovi tie problémy vlastne želám. A hovorím si, ako mohol byť taký blbec," skonštatovala nemilosrdne na záver, no jej hnev sa tak trochu dá pochopiť. 

Súvisiace články

Najčítanejšie