Jasno
Bratislava
Alfonz
28.1.2022
Po štyroch mesiacoch vzťahu Vondráčkovú a Vojnara spolu veľmi nevidno! TAKTO sú na tom!
Zdielať na
Showbiznis

Po štyroch mesiacoch vzťahu Vondráčkovú a Vojnara spolu veľmi nevidno! TAKTO sú na tom!

Archívna reportáž

Po veľkej letnej honbe za najnovším párom českého šoubiznisu, Lucie Vondráčkovej (41) a Petra Vojnara (45) nastalo okolo nich ticho. Nie je ich už spolu veľmi vidieť, naposledy sa zúčastnili ako pár premiéry muzikálu Láska nebeská, s hitmi Waldemara Matušku, ktorá sa konala 30. septembra v pražskom divadle Broadway. Šepkali si do uší a chichotali sa, Lucie mala jemne položenú ruku Petrovej nohe, občas ho chytila aj za ruku a on ju na oplátku jemne pohladil. No odvtedy nič.

Ľudia, ktorí si už zvykli na pravidelný prísun informácií o sympatickom novom páre Lucke Vondráčkovej a Petrovi Vojnarovi, začínajú opäť špekulovať, prečo o nich posledné týždne nepočuť. Po prevalení začiatkom augusta, že populárna speváčka už po troch rokoch konečne nie je sama, sa takmer každodenne objavovali správy, ako jej vzťah s moderátorom pokračuje. Niektorí pochybovali o ich úprimnosti, vraj je to len reklamný ťah, aby Lucke stúpla sledovanosť jej klipov. Práve pri práci na jednom z nich sa vraj spoznali a dali dokopy.

ŽivotvČesku.cz zastihol Petra Vojnara na jednom podujatí a to bola dobrá príležitosť na pár otázok, ako to majú teraz s Luciou Vondráčkovou. "V poslednom čase sme sa videli asi štyrikrát, odhadujem, že tak raz za týždeň. V tejto chvíli nemáme intenzívny vzťah. Ona chodí na Slovensko nakrúcať, ja mám veľa práce a do toho deti," snažil sa vysvetliť sympatický moderátor, čo sa deje v ich živote poslednú dobu. Naplno musí zarezávať v práci, najmä október a november sú plné divadelných predstavení, ktoré sa rozbehli vo veľkom po obmedzeniach. Peter mal navyše aj zdravotné problémy, kvôli čomu sa musel podrobiť akútnej operácii a následnej dlhodobej rekonvalescencii.

To, že Lucie o vzťahu hovorí, je neklamný znak, že to je vážne:

"Nebývame spolu. Máme taký vzťah, keď sme radi, že sa vidíme. Nieto ešte, aby sme plánovali nejaké zásadné veci. Samozrejme, je to v behu ako u každého iného, v podstate nič zásadné. Ako darček som jej dal sám seba," prezradil so smiechom Petr Vojnar. Ako z jeho odpovede vyplynulo, hlavným dôvodom, prečo sa veľmi spolu neukazujú, je ich intenzívna práca. "Závisí to od našich spoločných pracovných aktivít, keď sme ich mali, tak sme sa viac videli. Teraz v súčasnej dobe žiadnu nemáme, preto sa vidíme menej. Skrátka, ak je čas, odhadujem, že asi raz týždenne. Vídame sa ako každý iný pár, ktorý je pracovne vyťažený," tvrdí moderátor. Snáď to ich začínajúci vzťah nejakým spôsobom neovplyvní natoľko, že budú voliť radšej rozchod. Workoholizmus obvykle láske neprospieva.

Lucie už v auguste potvrdila vzťah a spoločnou fotkou na Instagrame:

Lucku Vondráčkovú sa po rozvode s hokejistom Tomášom Plekancom javila ako samotárka. Niekoľko mužov sa okolo nej mihlo, ale ona tvrdila, že to bolo iba z pracovných dôvodov. Jej jediní muži, ktorých miluje bezvýhradne, sú jej dvaja synovia. Keď stretla Vojnara, miesto v jej srdci ale zrejme našla aj pre neho. Spojil ich vraj rovnaký zmysel pre humor. "Má brutálny humor. To znamená, že to rezonuje. Ja mám totiž tiež brutálny humor, to je taký humor, ktorý je na hrane, že sa tomu smejeme iba my dvaja," tvrdila so smiechom zaľúbená Lucie. Snáď im to spolu vydrží aj s humorom čo najdlhšie.

Súvisiace články

Najčítanejšie