Victoria Beckham ukázala zmenenú tvár! Prezradila aj, vďaka ČOMU má 22 rokov šťastné manželstvo!

18.10.2021 11:53 Topstar.sk Showbiznis

Victoria Beckham ukázala zmenenú tvár! Prezradila aj, vďaka ČOMU má 22 rokov šťastné manželstvo!

Archívna reportáž
embed kód
Victorii Beckham (47) iste závidia mnohé ženy na celom svete. Zažiarila v slávnej dievčenskej skupine Spice Girls, je módnou ikonou a vedela si veľmi dobre vybrať aj manžela. Zaľúbil sa do nej úspešný futbalista, navyše veľký fešák. Je až neuveriteľné, že spolu žijú spokojne v manželstve už dlhých 22 rokov. A podarilo sa im aj priviesť na svet aj štyri vydarené deti.

Keď sa dala Victoria Adams, zvaná Posh, z dievčenskej skupiny Spice Girls, dokopy so slávnym futbalistom Davidom Beckhamom, rozhodla sa opustiť dráhu speváčky a venovať sa naplno ich vzťahu a jeho kariére. Je prvým Angličanom, ktorý vyhral ligový titul v štyroch krajinách, a to v Anglicku, Španielsku, Spojených štátoch a Francúzsku. Kariéru s 19 trofejami ukončil po 20 rokoch v roku 2013. Victoria ho všade nasledovala ako vzorná manželka. Postupne si však aj ona začala budovať novú kariéru ako tvár rôznych známych značiek a po čase si vybudovala aj vlastnú. Tá sa nesie v jej štýle, vyznačujúcom sa jednoduchou eleganciou.

Ale Victoria kladie na prvé miesto vo svojom živote manžela a deti. Po troch synoch sa jej podarilo pred desiatimi rokmi  priviesť na svet aj vysnenú dcéru. David sa ukázal ako skvelý otec a aj vo vzťahu s manželkou im to klape. V júli oslávili 22. výročie sobáša a na sociálnej sieti sa ich mnohí pýtajú, ako sa im to podarilo. Po účinkovaní Victorie v rannom televíznom vysielaní Good Morning America divákov zaujali dve veci - zmenená tvár Victorie, kde sa celkom jasne zdá, že si nechala zväčšiť pery a vyhladiť pleť, a jej slová o manželstve. "Rada pre manželstvo, hm, viete, naozaj neviem, ale my sa navzájom veľmi podporujeme. On je úžasný otec a skvelý manžel a zažívame spolu veľa zábavy," prezradila Victoria."Vo všetkom, čo robíme, sa navzájom podporujeme," ešte raz zdôraznila to najdôležitejšie.

Pozrite si Victoriu v jej vystúpení spred pár dní, zmeny na jej tvári sú celkom evidentné:

Ale nezabudla pripomenúť, aké dôležité sú spoločne strávené pekné chvíle: "Je to o tom zažívať zábavu, užívať si spoločnosť toho druhého. Skutočne milujem byť len s ním, čo je skvelé. Po všetkých tých rokoch je to bonus!"  Ako správna obchodníčka predstavila v rannom televíznom vysielaní aj novinky zo svojej vlastnej značky, čo je jej srdcovka. Na prípadný návrat k Spice Girls už nepomýšľa."Viete, Spice Girls boli neuveriteľný úspech, ale tie časy, keď som spievala na pódiu, sú už naozaj za mnou," odpovedala úspešná podnikateľka a návrhárka, ktorej by vystupovanie na pódiu v spojení s dievčenskou skupinou azda dobrú reklamu neurobilo. V očiach verejnosti sa snaží byť dáma a tá ju aj tak berie. 

Hviezdny pár Beckhamovcov nedávno oslávil 22. výročie ich lásky, takto si ho pripomenul sám David: 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa David Beckham (@davidbeckham)

Victoria má svoj štýl, ktorý prebral aj David Beckham. Dokonca sa zlaďujú aj farebne a pôsobia spolu vždy dokonalo, a vedú k tomu aj deti. Na svoj sobáš si pred rokmi vybrali nezvyčajnú fialovú farbu oblečenia. "Po dvadsiatich dvoch rokoch stále ladíme s našimi ouftifmi. Šťastné výročie, nesmierne ťa milujem a ďakujem ti za to, že si mi dala naše úžasné deti a teraz už môžeme celkom všetci nosiť to isté," vyznal sa svojej manželke pred dvomi rokmi. Ona zas zverejnila rozkošné video, na ktorom sa smeje, keď dostáva bozky od Davida a nezabudla ani na zábery s ich štyrmi deťmi. "Milujem ťa, David, šťastné výročie," pripísala krátku vetu s jasným odkazom.

Zdroj: youtube - GMA/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:25 Šport
20:30 Najlepšie počasie
19:30 Profesionáli VIII.
20:30 Černobyľ
23:30 Extrakt
18:55 Súdna sieň
20:10 Myšlienky vraha IX.
21:00 9-1-1 III.
19:35 Arthur a Minimojovia
20:00 Z rozprávky do rozprávky
20:10 Macko Uško
18:30 Dobrodružství v divočině: Sloní příběh
20:15 6 měsíců stačí, drahoušku
22:10 Automata