Má Jasmina doma ten najväčší talent?! TOTO dokáže Sanel, v jeho veku to je UNIKÁT!

Má Jasmina doma ten najväčší talent?! TOTO dokáže Sanel, v jeho veku to je UNIKÁT!

Archívna reportáž
embed kód
Malý Sanel Patrik Vrbovský nemá ešte ani 2 a pol roka, no podľa jeho vyzretosti pôsobí už ako "ostrieľaný" škôlkar. Od narodenia sa dalo z videí a fotiek, ktoré zverejňovali jeho rodičia čítať, že je pohybovo stále popredu. No to, čo ukázala Jasmina teraz, je v jeho veku skutočne nevídané.

Takmer presne v strede prázdnin, 26. júla 2019, prišiel na svet v bratislavskom súkromnom sanatóriu chlapček, ktorý dostal neobvyklé meno - Sanel. No nebol to až taký šokujúci výber, jeho mama Jasmina má balkánske korene a v Bosne, odkiaľ pochádza jej otec, je toto meno bežné. O niečo neskôr nechali jeho rodičia pripísať ešte jedno meno - Patrik. Je totiž údajne dokonalou kópiou svojho otca, najúspešnejšieho rapera na Slovensku. 

Chlapček ešte celkom netuší, aké šťastie má, že sa narodil práve Rytmusovi a Jasmine. Nikdy neokúsi biedu, no v tomto momente je oveľa podstatnejšie, že je zahŕňaný absolútnou a bezpodmienečnou láskou. A je to vidno aj na jeho progrese.

Takto Jasmina vysvetlila, prečo dostal Sanel aj druhé meno:

​Už prevaľovanie z bruška na chrbát a naspäť mu išlo jedna radosť ako maličkému bábätku, neskôr sa odvážne pustil na štyri a nemal ešte ani zďaleka rok, keď začal chodiť. Jednoducho, rodičia mohli mať radosť, že ich syn nielenže dokonalo plní tabuľkové predpoklady, ale ich miestami aj výraznejšie predbiehal. A zjavne to platí stále. "Ešte úplne neviem povedať či sa má začať Sagan obávať, ale sme na dobrej ceste! Zdraví Vás všetkých veľmi šťastná mama," zverejnila v sobotu Jasmina video svojho synčeka na prvom bicykli.

V jeho veku, teda dva roky a tri mesiace, ešte drvivá väčšina detí fičí na odrážadlách, a ak na bicykli, tak s pomocnými kolieskami. Obvykle sú tri roky hranica, keď sa deti pokúšajú prejsť prvé metre na dvoch kolesách, no úplne bežne sa naučia bicyklovať aj až ako 4- či 5-ročné. Jasmina je teda právom hrdá, ako je z videa zrejmé, Sanelovi tio skutočne ide a nevidno ani väčšie zaváhanie či neistotu pri vedení jeho prvého dvojkolesového tátoša.

Zdroj: Instagram/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:25 Šport
20:30 Najlepšie počasie
19:30 Profesionáli VIII.
20:30 Černobyľ
23:30 Extrakt
20:10 Myšlienky vraha IX.
21:00 9-1-1 III.
21:55 9-1-1 III.
20:10 Macko Uško
20:25 Krtko
20:35 Ovečka Shaun VI.
20:15 6 měsíců stačí, drahoušku
22:10 Automata
23:55 Fakjů pane učiteli