Hoci Vondráčková mlčí, Vojnar to prezradil: TAKTO reagovala na svadbu exmanžela Plekanca!

Hoci Vondráčková mlčí, Vojnar to prezradil: TAKTO reagovala na svadbu exmanžela Plekanca!

Archívna reportáž
embed kód
Zatiaľ, čo si hokejista Tomáš Plekanec (38) užíval v stredu svoj velký deň spolu s Lucií Šafařovou (34), jeho bývalá manželka Lucie Vondráčková (41) bola pracovne v Bratislave. Poskytla aj viacero rozhovorov, ukázala sa v Ranných novinách TV JOJ, ale o svadbe svojho exmanžela sa vôbec nezmienila. Zrejme to nechce riešiť, aj keď jej dvaja synovia sa otcovej druhej svadby zúčastnili.

Lucie Vondráčková prežíva už pár mesiacov pekný vzťah so sympatickým moderátorom Petrom Vojnarom (45). Obaja sa k sebe hodia zjavne po každej stránke, pričom veľmi dobre si rozumejú mentálne, najmä čo sa týka podobného zmyslu pre humor. Väčšina fanúšikov to Lucke praje, aj keď sa našli podaktorí, ktorí ju pred Vojnarom varovali. Obvinili ho dokonca zo zlatokopectva. On sa z toho iba smeje, rovnako aj ona. V ich vzťahu iste o peniaze nejde. Vojnar je už zrelý samostatný muž, ale jeho zviditeľnenie sa vďaka vzťahu s Vondráčkovou jeho kariére môže len prospieť, čo mu ale Lucka iste dopraje.

Budú to pomaly dva roky, čo po ťahaniciach o finančné vyrovnanie v rámci rozvodového konania Plekanca a Vondráčkovej došlo konečne k rozvodu. "Po roku vzájomného odlúčenia sme sa spoločne dohodli na ukončení všetkých našich sporov. Naše deti nesmú trpieť definitívnym rozpadom nášho vzťahu," vyjadrili sa vtedy k záverečnej bodke za ich spoločným manželským životom. Pokým Plekancovi padol kameň zo srdca, pretože sa už iste chcel venovať naplno svojej novej láske Lucke Šafářovej, Vondráčkovej srdce ostalo na dlho prázdne. Žila len pre svojich synov a prácu, ktorej si naváľala poriadne veľa.

Pri nakrúcaní tohto klipu preskočila iskra medzi Luckou a Petrom:

Ale život šiel ďalej a kvôli deťom rozvedení partneri dokázali nájsť spoločnú reč. Dva týždne v mesiaci má Plekanec synov vo svojej domácnosti so Šafářovou. Vraj jej neprekáža, že okrem ich spoločnej dcérky má na starosti aj dvoch živých chlapcov. "Fungujeme ako rodina. To je pre mňa najviac," zverila sa pred časom bývalá úspešná tenistka. "Mám strašnú radosť, že deti majú spolu pekný vzťah. Malá ich miluje, je pekné vidieť ich spolu," pochválila sa Lucie, ako to pekne klape v rámci vzájomných vzťahov medzi deťmi. Od stredy je už aj "na papieri" pre chlapcov macocha, či krajšie povedané - nevlastná mama. 

Plekanec je zamilovaný po uši, nič podobné pri Vondráčkovej nerobil:

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Lucie Safarova (@lucie.safarova)

Zrejme preto, že sa Vondráčková nenachádzala v Česku, ostalo to opäť na Petrovi Vojnarovi, aby prezradil, ako prežívala svadbu svojho exmanžela. "Lucie sa k tomu nechce vyjadrovať. Ide to úplne mimo nej, ona sa o tom nebaví ani so mnou," povedal Vojnar pre Blesk. Ktovie ale, čo skutočne prežíva Vondráčková. Rok a pol od rozvodu nie je predsa len dlhá doba a rany nemusia byť ešte celkom zahojené. Je preto fajn, že sa s Vojnarom našli, obaja si vzťah podľa ich slov veľmi užívajú. O tom, či niekedy budú manželia, je ale naozaj ešte priskoro rozmýšľať. "Veď sme spolu štyri mesiace, my sa ešte stále spoznávame," odpovedal na túto tému Vojnar. Aj jemu vzťah s matkou jeho malého syna Sebastiána nevyšiel.

Zdroj: blesk.cz/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
20:25 Šport
18:30 9-1-1 III.
19:30 Profesionáli VIII.
20:30 Černobyľ
18:55 Súdna sieň
20:10 Myšlienky vraha IX.
21:00 9-1-1 III.
19:15 Garfield II.
19:35 Arthur a Minimojovia
20:00 Z rozprávky do rozprávky
18:30 Dobrodružství v divočině: Sloní příběh
20:15 6 měsíců stačí, drahoušku
22:10 Automata