Mária Bartalos porodila! Druhé bábo dostalo veselé, originálne meno!

Mária Bartalos porodila! Druhé bábo dostalo veselé, originálne meno!

Archívna reportáž
embed kód
Obľúbená herečka Mária Bartalos si súkromie prísne stráži a von dá len to, čo skutočne chce, alebo sa už nedá tajiť. V pravidelných intervaloch prekvapuje svojich fanúšikov nečakanými a poriadne veľkými novinkami. To sa stalo aj pred tromi rokmi, keď sa znenazdajky po pár mesiacoch vzťahu vydala, o rok nato priviedla na svet synčeka. Rovnako prekvapila pred pár týždňami fotkou s veľkým bruškom a zrazu je už bábo na svete!

Mária a Adrián Bartalosovci majú skutočne obrovský dôvod na radosť. Títo dvaja zaľúbenci, z ktorých láska priam hmatateľne srší, sa tešia z druhého bábätka.

Ako to už v prípade sympatickej herečky býva, dopriala si pomerne dosť času, kým sa s novinou podelila so svetom. Ani deň, ani dva, ale vyše týždňa si nový poklad užívali v úplnom súkromí, bez zvedavých otázok verejnosti.

Mária prišla ešte ako tehotná s prvým synčekom povzbudiť manžela do šou ČSMT:

"Minulý pondelok, keď som vám priala krásny a úspešný týždeň, ten náš bol viac než úspešný…prišiel medzi nás Jonatán. Máme sa krásno krásne a Noel je ten najlepší brat," napísala Mária na Instagram, k rozkošnej fotke novorodenca v náručí jeho "veľkého" bračeka.

Keďže novopečená dvojnásobná mama je hlboko veriaca, k radostnej správe pridala aj žalm, ktorý dokonalo vystihuje jej pocity: "Aké je dobré a milé, keď sú bratia spolu". Hoci viac o príchode synčeka so skutočne rozkošným menom, ktoré preslávila asi najviac rozprávka Mach a Šebestová, Mária neprezradila, celkom jasne sa dá medzi riadkami prečitať, že sú obaja v poriadku. Gratulujeme a želáme veľa šťastia a zdravia!

Zdroj: Instagram/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:15 Byť zdravý je výhra
20:25 Šport
19:30 Profesionáli III.
20:30 Indiana Jones a chrám skazy
23:00 Vojak 3
18:55 Súdna sieň
20:10 Myšlienky vraha VIII.
21:00 Vtierka Castle
19:35 Arthur a Minimojovia
20:00 Z rozprávky do rozprávky
20:10 Macko Uško
18:05 Twilight sága: Rozbřesk - 1. část
20:15 Kuře s ušima
22:25 Ve jménu ďábla