Beňová vo vytržení! O týždeň je svadba, prosí o pomoc, KTORÉ šaty si má vybrať!

Beňová vo vytržení! O týždeň je svadba, prosí o pomoc, KTORÉ šaty si má vybrať!

Archívna reportáž
embed kód
Europoslankyňa Monika Beňová poriadne zamotala svojim priaznivcom hlavy, keď pred časom avizovala, že sa chystá svadba. Každý by ju očakával práve v jej prípade, keď sa o 16 rokov mladším partnerom dočkali priamo zázrakom spoločného dieťatka, dnes už pomaly ročnej rozkošnej dcérky Leušky.

Prianie o svadbe s 36-ročným advokátom Ľubomírom Klčom nateraz dlhoročná politička a europoslankyňa Monika Beňová (53) svojim priaznivcom nesplní. Ak by si aj otec Leušky kľakol a položil tú najväčšiu otázku, určite by s Monikou aj tak počkali, kým odoznie iná veľká udalosť.

Už nabudúci víkend sa totiž Monike Beňovej žení jej prvorodený syn, 33-ročný Martin Beňo. "Milujem moje deti. Ten starší sa nám onedlho ožení a pribudne mi tak ďalšia dcéra, Grétka. Už budeme opať viacerí a tešíme sa z toho veľmi," takto oznámila Beňová pred tromi mesiacmi veľkú novinu Instagrame.

Martin sa zo sestričky veľmi teší, možno jej už čoskoro pridá "parťáka":

Čas uplynul a svadba je za rohom. V nedeľu pozval Martin so snúbenicou Grétou svoju mamu na obed, a tá sa v instastories nezabudla pochváliť aj fotkou. "Ideme pozrieť poslednú predsvadobnú nedeľu Maťka," prezradila pri fotkách svojej dcérky Monika. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Beňová (@monicabenova)

No zásadná otázka prišla v instastories. Monika Beňová tam zverejnila dve fotky šiat a evidentne veľký deň svojho syna veľmi prežíva, keď potrebuje dokonca aj pomoc "publika". "Svadobná mama. Tieto alebo tieto," položila otázku fanúšikom a ukázala konzervatívne šaty puzdrového strihu. Rozdiel bol v tom, že jedny sú pastelovo ružové a druhé pastelovo žlté. Nevedno, ako hlasovanie dopadne, no Beňová sa už zjavne nevie dočkať. Snáď poteší fanúšikov aj prvou fotkou zo svadby, aby bolo jasné, ako sa napokon rozhodla.

Zdroj: Instagram/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

09:50 Policajti v akcii
10:55 Policajti v akcii
12:00 Noviny o 12:00
09:30 Blázni do zrubov II.
10:30 Zlato v garáži II.
11:05 Pošli ďalej
08:55 ZOO
10:20 ZOO
11:45 Nákupné maniačky
10:05 Bob a Bobek králiky z klobúka
10:20 Požiarnik Sam IX.
10:30 Okido I.
09:35 Kdybych měl křídla
11:15 Sedmilhář
12:55 Kluci na povel