Príšerná tragédia! Hviezda z filmov o Narnii zhorela pri požiari aj s 10-ročnou dcérou!

Príšerná tragédia! Hviezda z filmov o Narnii zhorela pri požiari aj s 10-ročnou dcérou!

Archívne video
embed kód
Skutočne hrozná tragédia otriasla svetom filmárov, keď pri požiari prišla o život vysoko uznávaná profesionálna kaskadérka. Žiaľ, nešťastie je o to bolestnejšie, že zahynula spolu s len 10-ročnou dcérkou.

Neďaleko mestečka Tallarook, necelých 100 kilometrov o Melbourne, prišlo v nedeľu večer k príšernej tragédii. Dom 42-ročnej Deirdre Naughton zachvátil v nedeľu neskoro večer požiar, píše portál DailyMail. Tím približne 40 hasičov sa dve hodiny snažil uhasiť peklo, ale kaskadérku a jej jej 10-ročnú dcéru Leelu sa, žiaľ, nepodarilo zachrániť. Predpokladá sa, že požiar vypukol v dôsledku elektrickej poruchy v dome.

Kaskadérka pracovala v produkčnom priemysle viac ako 20 rokov a účinkovala okrem Kroniky Narnie aj vo filmoch ako Rogue, Proroctvo, Ja, Frankenstein, či v austrálskych televíznych seriáloch The Saddle Club a Susedia. Partner zosnulej, Clint Dodd, ktorý tiež pracuje vo filmovom priemysle, bol v čase tragédie v zahraničí, no okamžite sa vrátil domov.

Narnia sa teší veľkej popularite u divákov, v nejednej scéne tam hlavnú hviedzu nahradí 

​Matka 42-ročnej Naughtonovej, ktorá sa zdržiavala v blízkosti nehnuteľnosti, videla, ako dom zachvátili plamene a okamžite zavolala záchrannú službu. Susedia nahlásili, že zvnútra domu počuli výbuchy, pričom detektívi vyšetrujú, či sa v dome nenachádzala aj pyrotechnika používaná vo filmoch.

Zdroj: gofundme.com

​Členovia rodiny však tvrdia, že výbuchy boli pravdepodobne z plynových fliaš, informovala spravodajská stanica Seven News. Zosnulé dievčatko navštevovalo miestnu základnú školu Tallarook, kde si v utorok večer pripomenuli miestni obyvatelia obete tragédie. Na obidve spomínajú ľudia len v tom najlepšom. "To, čo robíme, je nebezpečné a vždy je tu prvok rizika, aj keď zabezpečíme všetky opatrenia. Ale takúto tragédiu neočakávate a nie ste na ňu pripravení. Všetci sme šokovaní a máme zlomené srdce," vyjadrila sa Vicki Marks, agentka kaskadérov, ktorá spolupracovala aj s Deirdrou. Na podporu zroneného partnera vytvorili zbierku cez známy portál, zatiaľ vyzbieral zhruba 120 tisíc dolárov.

Zdroj: dailymail.co.uk/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
08:30 Prestreté
05:15 Súdna sieň
06:00 Súdna sieň
07:00 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:25 Policajti v akcii
06:10 Prvé oddelenie II.
06:30 Prvé oddelenie II.
05:05 Zabi nudu!
05:10 Tashiho svet
05:25 Pat a Mat
05:40 Jeden a půl rytíře
07:45 Já, kocour
09:25 Kamkoliv půjdeš