Príšerná tragédia! Hviezda z filmov o Narnii zhorela pri požiari aj s 10-ročnou dcérou!

Príšerná tragédia! Hviezda z filmov o Narnii zhorela pri požiari aj s 10-ročnou dcérou!

Archívne video
embed kód
Skutočne hrozná tragédia otriasla svetom filmárov, keď pri požiari prišla o život vysoko uznávaná profesionálna kaskadérka. Žiaľ, nešťastie je o to bolestnejšie, že zahynula spolu s len 10-ročnou dcérkou.

Neďaleko mestečka Tallarook, necelých 100 kilometrov o Melbourne, prišlo v nedeľu večer k príšernej tragédii. Dom 42-ročnej Deirdre Naughton zachvátil v nedeľu neskoro večer požiar, píše portál DailyMail. Tím približne 40 hasičov sa dve hodiny snažil uhasiť peklo, ale kaskadérku a jej jej 10-ročnú dcéru Leelu sa, žiaľ, nepodarilo zachrániť. Predpokladá sa, že požiar vypukol v dôsledku elektrickej poruchy v dome.

Kaskadérka pracovala v produkčnom priemysle viac ako 20 rokov a účinkovala okrem Kroniky Narnie aj vo filmoch ako Rogue, Proroctvo, Ja, Frankenstein, či v austrálskych televíznych seriáloch The Saddle Club a Susedia. Partner zosnulej, Clint Dodd, ktorý tiež pracuje vo filmovom priemysle, bol v čase tragédie v zahraničí, no okamžite sa vrátil domov.

Narnia sa teší veľkej popularite u divákov, v nejednej scéne tam hlavnú hviedzu nahradí 

​Matka 42-ročnej Naughtonovej, ktorá sa zdržiavala v blízkosti nehnuteľnosti, videla, ako dom zachvátili plamene a okamžite zavolala záchrannú službu. Susedia nahlásili, že zvnútra domu počuli výbuchy, pričom detektívi vyšetrujú, či sa v dome nenachádzala aj pyrotechnika používaná vo filmoch.

Zdroj: gofundme.com

​Členovia rodiny však tvrdia, že výbuchy boli pravdepodobne z plynových fliaš, informovala spravodajská stanica Seven News. Zosnulé dievčatko navštevovalo miestnu základnú školu Tallarook, kde si v utorok večer pripomenuli miestni obyvatelia obete tragédie. Na obidve spomínajú ľudia len v tom najlepšom. "To, čo robíme, je nebezpečné a vždy je tu prvok rizika, aj keď zabezpečíme všetky opatrenia. Ale takúto tragédiu neočakávate a nie ste na ňu pripravení. Všetci sme šokovaní a máme zlomené srdce," vyjadrila sa Vicki Marks, agentka kaskadérov, ktorá spolupracovala aj s Deirdrou. Na podporu zroneného partnera vytvorili zbierku cez známy portál, zatiaľ vyzbieral zhruba 120 tisíc dolárov.

Zdroj: dailymail.co.uk/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
20:15 Byť zdravý je výhra
18:25 Kosti IV.
19:30 Profesionáli III.
20:30 Indiana Jones a chrám skazy
18:55 Súdna sieň
20:10 Myšlienky vraha VIII.
21:00 Vtierka Castle
19:00 Kid Lucky
19:15 Garfield II.
19:35 Arthur a Minimojovia
18:05 Twilight sága: Rozbřesk - 1. část
20:15 Kuře s ušima
22:25 Ve jménu ďábla