Jasno
Bratislava
Vanda
7.2.2023
Ďalší hviezdny párik sa už neskrýva! Stane sa 52-ročná herečka konečne mamou?
Zdielať na
Showbiznis

Ďalší hviezdny párik sa už neskrýva! Stane sa 52-ročná herečka konečne mamou?

Archívna reportáž

Čo sa pred pár týždňami v hollywoodskych kuloároch iba šepkalo je dnes potvrdené. Obľúbená herečka, známa najmä svojou úlohou lásku večne hľadajúcej Bridget Jones, zdá sa, v skutočnom živote konečne našla lásku. Podľa fotografií z posledných dní žiari šťastím a spokojnosťou po boku známeho amerického moderátora a komika.

Ako prináša portál Page Six, hollywoodske hrdličky Renée Zellweger a Ant Anstead už svoju lásku neskrývajú a paparazzi ich po prvýkrát odfotili spolu. Oscarová herečka a britský televízny moderátor boli v piatok prichytení v jeho novom luxusnom domčeku v kalifornskej Laguna Beach, kde sa v uvoľnenej atmosfére z terasy kochali výhľadom na Tichý oceán.

Obaja zaľúbenci, 52-ročná Zellweger a 42-ročný Anstead, boli oblečení veľmi ležérne, v domácom oblečení a herečka mala nedbalo zviazané vlasy gumičkou. V ruke držala šálku kávy v hrnčeku, pravdepodobne požičanom od Ansteada, ktorý má z predošlých dvoch manželstiev dovedna tri deti, s nápisom "Domov je tam, kde je otec." O tom, že Zellweger a Anstead spolu chodia, sa prvýkrát verejne písalo 24. júna 2021, iba niekoľko dní po tom, čo sa objavili správy, že sa rozviedol s dlhoročnou partnerkou, manželkou a matkou dvoch z jeho troch detí,  hviezdou seriálu "Flip or Flop", herečkou Christinou Haack.

Aj keď mnohí poznajú herečku najmä ako pochabú Bridget Jonesovú, Reneé Zellweger má talent aj na vážnejšie úlohy, za výkon vo filme Judy získala v roku 2020 sošku Oscara:

Dvojica sa údajne stretla, keď hviezda filmu Denník Bridget Jonesovej nakrúcala jednu z epizód z Ansteadovho pripravovaného seriálu na Discovery+ s názvom "Celebrity IOU Joyride". "Niekedy sa dvaja ľudia jednoducho stretnú a padnú si do oka, a ešte aj to načasovanie je správne," povedal koncom minulého mesiaca pre magazín People jeden z blízkych priateľov páru. "Renée je kreatívna, a asi aj preto si často vyberá chlapov, ktorí rozmýšľajú netradične. Je inteligentná, premýšľavá a vždy sa snaží rozširovať obzory a formovať ľudí okolo seba," dodal nemenovaný zdroj.

Ant Anstead je napriek dvom nevydareným manželstvám ukážkový otec, na fotke s najmladším synom Hudsonom:

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa ant anstead (@ant_anstead)

Anstead sa do domu v Laguna Beach, v ktorom trávil príjemné chvíle so slávnou herečkou, pritom nasťahoval iba nedávno. Kúpil si ho v máji 2021 po tom, čo po rozchode s Haackovou opustil ich spoločné bývanie a žil 10 mesiacov v prenajatej garsónke. "Je to dom mojich snov," povedal ešte začiatkom leta pre magazín People. "Dom je pre mňa základom života a v najbližších mesiacoch, v najbližších rokoch ma toho čaká toľko, že potrebujem pevný základ, a načasovanie toho všetkého je tak dokonalé," dodal tajomne. Ant v ňom vraj plánuje tam žiť s Hudsonom, svojím malým, iba 1-ročným synom, a dovtedy chce sám nehnuteľnosť renovovať. Nuž, zdá sa, že v ňom nebudú v buúcnosti často sami, a je možné, že Reneé, ktorá bola naposledy spájaná s rockovým gitaristom Doylom Bramhallom II, s ktorým chodila v rokoch 2012 až 2019 sa stane v 52. rokoch aspoň čiastočne mamou, hoci nevlastnou. Avšak pri dnešných zázrakoch medicíny je možné, že teraz, keď herečka našla toho pravého, zatúži aj po vlastnom dieťatku. 

Súvisiace články

Pre ženu

Najčítanejšie