Vincze ukázal Adelu s jeho mamou! Delí ich len 10 rokov!

Vincze ukázal Adelu s jeho mamou! Delí ich len 10 rokov!

Archívna reportáž
embed kód
Viktor Vincze a Adela Banášová vytvorili pár, ktorý by azda nikto netipoval. Bližšie sa spoznali na svadbe Mateja "Sajfu" Cifru a Veroniky Ostrihoňovej, pričom obaja boli v tom čase bez partnera. Ako sa neskôr Vincze priznal, už predtým mal Adelu v oku, no až toto bola skutočne dobrá príležitosť. Pretancovali a prerozprávali spolu celú svadbu a tento rok oslavujú už 5 spoločných rokov.

Najmä Viktor Vincze, ambiciózny moderátor, si spočiatku musel vypočuť neveľmi lichotivé poznámky na svoju adresu. Vraj chcel po Adelinom chrbte len šplhať vyššie, prípadne ešte horšie - že je zlatokop. Už piaty rok ale dokazuje, že nič z toho nebola pravda a s manželkou ho spája skutočne dokonalá harmónia a láska. Spočiatku pritom dokonca ani jeho rodičia neboli tak úplne nadšení.

Vekový rozdiel 10 rokov medzi ženou a mužom nie je nič neobvyklé, dokonca je to pomerne časté a ženy si práve tak akurát starších partnerov pochvaľujú. No v opačnom garde, teda mladší muž, je to už menej obvyklý jav. Keď sa dali dokopy Viktor a Adela, on mal 25 rokov, ona už takmer 36.

Viktor znamenal v Adelinom živote poriadnu zmenu:

​To môže byť pre rodičov azda každého mladíka tak trochu šok. A keď privedie hviezdu prvej kategórii, ani nehovoriac. "Bol to určite šok. Samozrejme všetky tie vonkajšie vplyvy a možno aj predsudky ohľadom veku a aj fakt, že je to známa osobnosť, zohrali určitú rolu. Viki je sám výrazná osobnosť a netušili sme, čo s ním urobí logické porovnávanie s Adelkou. Ale rýchlo sme pochopili, že oni si žijú svoje mimo týchto spoločenských zaradení," vyjadrila sa už pred pár rokmi pre Šarm Renáta Vinczeová, moderátorova mama.

Zdroj: Instagram/VV

​Vtipné pritom je, že kým Viktora a Adelu delí desať rokov, presne rovnaký rozdiel je medzi moderátorkou a jej svokrou, ktorá má 50 rokov. Všetky rozpačité pocity Renáty Vinczeovej sú po piatich rokoch už dávno preč, Adela si dokáže získať srdce azda každého. Viktor sa aktuálne pochválil fotkou z kuchyne, kde stoja svokra s nevestou bok po boku a zjavne im to ladí. Pôsobia skutočne ako rovesníčky a Vinczemu sa to zjavne náramne pozdáva. Napokon, niet nad dobrý vzťah so svokrovcami z každej strany.

Zdroj: Instagram/sarm.sk/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
08:30 Prestreté
05:15 Súdna sieň
06:00 Súdna sieň
07:00 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:25 Policajti v akcii
06:10 Prvé oddelenie II.
06:30 Prvé oddelenie II.
05:05 Zabi nudu!
05:10 Tashiho svet
05:25 Pat a Mat
05:40 Jeden a půl rytíře
07:45 Já, kocour
09:25 Kamkoliv půjdeš