Tak predsa sťahovanie?! Jasmina a Rytmus hľadajú byt, vyhliadli si TÚTO lokalitu!

Tak predsa sťahovanie?! Jasmina a Rytmus hľadajú byt, vyhliadli si TÚTO lokalitu!

Archívna reportáž
embed kód
Jasmina a Patrik Vrbovskí sú už tretí rok spokojní s bývaním v dedinke neďaleko Bratislavy s voňavým názvom Malinovo. Priestranný krídlový rodinný dom poskytuje dostatok priestoru na akékoľvek potreby, záhrada je pre zmenu akurát, aby sa zbytočne nenarobili, no mali priestor na relax. O to viac teraz prekvapila správa, že hľadajú byt.

Dom v Malinove kúpil Rytmus krátko potom, ako sa dali s Jasminou na jar v roku 2018 dokopy. Nejde o žiadnu extravagantnú modernú stavbu, naopak, je to úplná klasika, no nechýba jej vôbec nič pre pohodlný život rodiny hoci aj s tromi potomkami. Navyše, Vrbovskí sú milovníci výletov do prírody a v okolí Malinova majú skutočne pestrý výber na prechádzky či bicyklovanie. 

Len pred pár dňami zverejnila Jasmina prosbu smerom k fanúšikom, že by radi upravili časť záhrady, ktorá je trošku bokom a bežne ju na relax nevyužívajú. Má v pláne spraviť tam detské ihrisko pre Sanela a potrebovala poradiť nielen pri výbere trampolíny, ale aj so zháňaním dodávateľa mäkkej gumenej vonkajšej dlažby. 

Rodina má prioritu, v tom sú nepochybne zahrnuté aj investície pre budúcnosť:

​Aj podľa toho je zrejmé, že manželia Vrbovskí neplánujú Malinovo tak skoro opustiť. No predsa opäť hľadajú nehnuteľnosť. Pred časom zháňali byt vo Viedni, teraz v Bratislave. "Hľadá sa byt v okolí Modrého kostolíka! Možno si spomínate, ako som pred časom hľadala byt na prenájom v tomto okolí, stále tu hľadám byt, ale už ho chcem kúpiť," zverila sa Jasmina s investičnými plánmi. 

Síce nenapísala, aký veľký byt hľadá, no je takmer isté, že hoci aj len 1-izbový bude v tejto lokalite poriadne drahý špás. Len maličká garsónka v uličke hneď vedľa Modrého kostolíka stojí aktuálne okolo 120 tisíc. V prípade Vrbovských ide ale s najväčšou pravdepodobnosťou o investíciu a nehnuteľnosť ponúknu na prenájom. Slovensko, a najmä Bratislava, sa však za ostatný krízový rok vyznačuje zvláštnou anomáliou - kým všade ceny klesajú, alebo minimálne sú stabilizované, u nás stúpajú. Či a kedy táto bublina praskne si ale netrúfa nikto odhadnúť a tak zrejme nemá zmysel čakať. V prípade majetných Vrbovských to určite nie je téma.

Zdroj: instagram/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:15 Byť zdravý je výhra
20:25 Šport
19:30 Profesionáli II.
20:30 Bournovo ultimátum
23:00 Bučkovci - Slnko, seno, dedina
19:00 Súdna sieň
20:10 Myšlienky vraha VII.
20:55 Kosti
19:15 Garfield II.
19:35 Arthur a Minimojovia
20:00 Z rozprávky do rozprávky
18:35 Můj šálek kávy
20:15 Smrt čeká všude
22:30 Sbohem, královno