Z Ivany Christovej je stará mama! Jej dcéra porodila na svoje narodeniny a bábo dostalo neobvyklé meno!

10.02.2021 16:12 Topstar.sk Showbiznis

Z Ivany Christovej je stará mama! Jej dcéra porodila na svoje narodeniny a bábo dostalo neobvyklé meno!

Archívna reportáž
embed kód
Prvá československá víťazka súťaže Miss sa tento rok dočkala najkrajšieho darčeka. Ešte minulý rok jej dcéra k okrúhlym päťdesiatym narodeninám dopriala radostnú správu v podobe tehotenstva a v stredu 10. februára z nej 27-ročná kráska urobila celkom mladú starú mamu. Rodená Prešovčanka si tak môže ešte v plnej sile užívať všetky radosti tohoto krásneho titulu.

Daniela Zajíček Christová sa stala po prvýkrát mamou a rovnako jej slávna mama, misska Ivana Christová je premiérovo babičkou. Najmilšie na celej udalosti je aj to, že malý drobček sa na svet vypýtal práve v čase, keď pred 27 rokmi prišla na svet aj jeho mama.

Influencerka a poradkyňa v oblasti krásy sa sem tam popýšila tehotenským bruškom prostredníctvom vkusných fotografií na jej instagramovom profile. Avšak 9 mesiacov ubehlo ako voda a už na jej profile žiari typická, no krásna a dojímavá fotka ručičky malého bábätka. Tehotenstvo prežívala ukryté pred zrakom verejnosti a zdá sa, že v podobnom duchu sa budú niesť minimálne prvé týždne či mesiace života malého dievčatka, ktorému dali krásne meno Zoja.

"Ten najkrajší darček, aký som mohla dostať k narodeninám," napísala dojatá čerstvá mamička k čiernobielej fotografii. Pôrodu, ktorý prebehol v bratislavskej pôrodnici Ružinov, sa zúčastnil aj hrdý otecko a Danielin manžel, Miloš Zajíček. Dcérka sa vypýtala na svet rovno na 27. narodeniny svojej mamy, ktoré oslávila 10. februára 2021.

Daniela nezabudla poďakovať celému tímu, ktorý sa postaral o bezpečný príchod jej prvého potomka na svet. "Ďakujeme gynekologicko-pôrodníckej klinike v Ružinove za skvelú starostlivosť. Obrovská vďaka ale patrí najmä pani doktorke MUDr. Zuzane Behúňovej a skvelej pôrodnej asistentke." Daniele sa pod príspevkom roztrhlo vrece s gratuláciami a červenými srdiečkami. Rodičia si už čoskoro odnesú svoj poklad domov a budú si užívať tie najkrajšie a jedinečné momenty so svojím bábätkom a je viac než isté, že im spoločnosť bude robiť aj babička, stále krásna misska Ivana.

Zdroj: Instagram/Topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

05:25 Noviny TV JOJ
06:05 Krimi
06:40 Noviny TV JOJ
05:00 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:50 Súdna sieň
06:55 Súdna sieň
05:00 Spackané plastické operácie II.
05:45 V divočine s Bearom Gryllsom
06:25 Extrémni žgrloši III.
05:05 Pat a Mat
05:15 Zabi nudu! II.
05:20 Tashiho svet
06:50 Hvězda na střední
08:20 Ve stínu slávy
10:05 Princ Krasoň