Hviezda seriálu Krok za krokom zavesila herectvo na klinec! TOTO je jej zamestnanie!

22.01.2021 09:06 Topstar.sk Showbiznis
Hviezda seriálu Krok za krokom zavesila herectvo na klinec! TOTO je jej zamestnanie! Zdroj: http://cnemacentre.com
Iba zriedkavé sú prípady, keď sa herec s rozbehnutou kariérou dobrovoľne vzdá hviezdnej budúcnosti a lákadlám slávy a bohatstva. Neustály konkurenčný boj, záujem médií a tvrdé podmienky v Hollywoode nie sú pre každý žalúdok, na vlastnej koži si to tvrdo odskúšajú najmä detské hviezdičky. Ich osudy sú často veľmi smutné, príkladom je predstaviteľ Kevina z komédie Sám doma či Drew Barrymore, ktorá mala vážne problémy s alkoholom už ako malé dieťa. Svoj život sa rozhodola radšej vziať do vlastných rúk a opustiť vody šoubiznisu aj herečka s obľúbeného rodinného seriálu Krok za krokom.

Bývalá herečka, dnes právnička Staci Keanan (45) alias Dana zo seriálu Krok za krokom sa stala zo dňa deň súkromnou osobou a o jej súkromnom živote sa dnes toho veľa nevie. Avšak pri príležitosti nakrúcania projektu Hollywood Darlings urobila výnimku a zúčastnila sa jednej z epizód, v ktorej však musela čeliť dávnym krivdám z čias nakrúcania populárna seriálu.

Predstaviteľka cynickej Dany z obľúbeného rodinného seriálu Krok za krokom sa nielenže vzdala hereckej kariéry, ale rovno sa vrhla na náročné štúdium práva. Pritom v mladom veku bola mnohými skúsenými ľudmi z brandže označovaná za veľký talent a nazývali ju dokonca novou Shirley Temple. Kým slovenský divák pozná Staci najmä zo spomínaného rodinného sitkomu, v Amerike si zahrala v niekoľkých komerčných aj nezávislých filmoch. Avšak príkoria slávy a neskoršie prvé neúspechy jej neboli po chuti a kariéru definitívne ukončila. "Keď som začala dospievať, hovorili mi, že potrebujú niekoho mladšieho, už som viac nebola taká skvelá a nebol o mňa už ani taký záujem," priznala Staci pred rokmi v jednom z mála rozhovorov, ktoré poskytla. Posledného nakrúcania sa totiž zúčastnila ešte v roku 2010 a bola to menšia úloha v nezávislom filme Death and Cremation.

Staci si získala srdcia fanúšikov najmä ako cynická Dana v seriáli Korok za krokom, pozrite si jednu zo zábavných scénok:

Staci pracuje ako zástupkyňa okresného prokurátora a je už tri roky vydatá za herca Guya Birthwhistlea. Aj keď je ich manželstvo bezdetné, žijú pokojným rodinným životom a život v ústraní si nevie vynachváliť. Napriek tomu však mnohých prekvapila, keď sa rozhodla prijať pozvanie na nakrúcanie komediálneho dokumentárneho seriálu Hollywood Darlings. V ňom v istej pasáži naznačila, čo mohlo prispieť k jej rozhodnutiu opustiť seriál Krok za krokom a odmietnuť nakrúcanie jeho veľkolepého návratu, ktorí tvorcovia plánovali v roku 2017.

Staci prijala prijala pozvanie nakrútiť krátku epizódu, v ktorej si zahrala samu seba spolu v projekte Hollywood Darlings:

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Hollywood Darlings (@hollywooddarlings)

Staci v epizóde seriálu Hollywood Darlings prejavila hnev na svojho seriálového otca, herca Patricka Duffyho. Ten si z nej urobil pred rokmi skutočne nemiestny žart. "Nahovoril mi, že mám romancu s hercom Luke Perrym. Bola som v tom, že si spolu píšeme, asi behom mesiaca sme sa do seba zamilovali," opísala začiatky veľkého podrazu. "Keď som potom Perryho konečne stretla naživo, rozbehla som sa k nemu a chcela som mu dať pusu. On ma však vôbec nepoznal a ukázalo, že to si iba Patrick zo mňa robil celý čas žarty," tvrdí Staci, pre ktorú bol takýto kanadský žartík v citlivom veku určite veľmi ponižujúci. Patrick sa jej však v priamom prenose za incident ospravedlnil a ktovie, možno aj vďaka podobným "skúškam" sa môže namiesto neistého hereckého chlebíčku pýšiť stabilnou kariéru úspešnej právničky.

Zdroj: Hollywood Darlings/Topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

05:25 Noviny TV JOJ
06:05 Krimi
06:40 Noviny TV JOJ
05:00 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:50 Súdna sieň
06:55 Súdna sieň
05:00 Spackané plastické operácie II.
05:45 V divočine s Bearom Gryllsom
06:25 Extrémni žgrloši III.
05:05 Pat a Mat
05:15 Zabi nudu! II.
05:20 Tashiho svet
06:50 Hvězda na střední
08:20 Ve stínu slávy
10:05 Princ Krasoň