Veľký návrat! Legendárny seriál je späť, no bez TEJTO nahnevanej hviezdy!

12.01.2021 09:04 Topstar.sk Showbiznis

Veľký návrat! Legendárny seriál je späť, no bez TEJTO nahnevanej hviezdy!

Archívna reportáž
embed kód
Seriálový návrat roka! Na veľkú radosť miliónov divákov sa vracia kultový seriál z prostredia života newyorských žien a ich vzťahových patálií. Seriál Sex v meste si našiel po celom svete množstvo fanúšikov, najmä však žien rôznych vekových kategórií. Po dlhých rokoch čakania už azda nikto ani nedúfal v návrat tejto rôznorodej štvorice na obrazovky. Nie je totiž žiadnym tajomstvom, že sa dve z hlavných protagonistiek nemôžu ani cítiť a odmietajú spolu pracovať na jednom pľaci.

Tvorcovia obľúbeného amerického seriálu Sex v meste hlásia po 20 rokoch veľký návrat na televízne obrazovky. Avšak diváci si budú musieť zvyknúť na jednu zásadnú zmenu v obsadení a zmieriť sa so skutočnosťou, že sa v seriáli viac neobjaví ich obľúbená postava náruživej Samanthy. Tá sa od nakrúcania filmovej verzie z roku 2010 rozhodla spoluprácu s kolegyňami a tvorcami filmu ukončiť.

Herečka Kim Cattral (63) sa nikdy netajila tým, že účinkovanie v seriáli bola istá kapitola v jej živote, ktorú v sebe už dávno uzavrela. Na povrch však časom vyplávali zákulisné informácie, že za jej rozhodnutím sú nenaplnené ambície a finančné ohodnotenie. Nepozdávalo sa jej vraj, že kým ona získa za epizódu niečo cez 350-tisíc dolárov, jej kolegyňa Sarah Jessica Parker (55) príde až k 3 miliónom. Navyše sa jej dostáva spomedzi zvyšných troch herečiek najviac pozornosti.Táto skutočnosť však rusovlasej predstaviteľke Mirandy, herečke Cynthii Nixon a plachej Charlotte v podaní Kristin Davisovej akosi neprekážala, a tak sa Kim od začiatku nakrúcania od kolegýň dištancovala.

Fanúšikovia seriálu Sex v meste sa môžu opäť tešiť na pikantné dialógy newyorských dámičiek, no postava Samanthy bude mnohým veľmi chýbať:

Aj samotný producent Michael Patrick King sa v podcaste v roku 2018 vyjadril, že kým Sarah, Kristin a Cynthia vytvorili dobrú partiu a vzniklo medzi nimi priateľstvo, Kim bola odťažitá a nikdy nezapadla. Nuž a teraz sa tvorcovia rozhodli vyriešiť problém raz a navždy a postavu Samanthy zo scenára jednoducho vymazali. Správu o návrate seriálu a jeho názov potvrdila aj samotná Sarah Jessica Parker alias Carrie Bradshaw. "A iba tak... Príbeh pokračuje," znie hlas v upútavke k pokračovaniu sérií s názvom And just like that, ktorý zdieľala na svojom Instagrame.

Sarah Jessica Parker takto navnadila fanúšikov na pokračovanie seriálu Sex v meste:

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa SJP (@sarahjessicaparker)

​Video zachytáva rušné ulice New Yorku a zákutia tohto obrovského veľkomesta. "Neviem si pomôcť, premýšľam nad tým, kde teraz sú," napísala tajomne k príspevku, ktorý si pozrel takmer 7 miliónov sledovateľov. Mnohí netajili obrovské nadšenie a vyjadrili aj niektoré známe tváre. "ÁNOOOOO," neskrývala radosť v komentároch herečka Reese Whiterspoon a pridal sa aj známy moderátor Andy Cohen. "2021, teším sa," okomentoval príspevok Sarah Jessicy Parker. Pravdou však je, že pandémia praje práve televíznym seriálom, s ktorými sa roztrhlo vrece a čas ukáže, či bude vedieť kedysi kultový seriál zabojovať o priazeň diváka v obrovskom množstve konkurencie.

Zdroj: instagram/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

06:15 Ranné noviny
08:35 Bez servítky
09:45 Súdna sieň
06:15 Súdna sieň
07:05 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:30 Kosti XII.
06:35 Skutočné príbehy
07:10 Skutočné príbehy
08:30 Divoké kone
06:40 Tashiho svet
06:55 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
07:10 SpongeBob v nohaviciach VIII.
06:05 Arthur a souboj dvou světů
07:55 Breakdance Girl
09:30 Nanga Parbat