Lela žiari šťastím! Po zásnubách je tu nový prírastok do rodiny!

Lela žiari šťastím! Po zásnubách je tu nový prírastok do rodiny!

Archívna reportáž
embed kód
Známy zápasník MMA Karel Vémola (35) miluje slávu a všetko okázalé, priemer ho nezaujíma. Pre svoje zviditeľnenie je zjavne ochotný spraviť dosť. K jeho imidžu patria drahé autá, drahé hodinky, luxusné značky, aj ženy ako z katalógu. Ale niečím je predsa len osobitý. Chová doma exotické zvieratá, a to nie práve tie bežné. Vybudoval si už hotovú zoologickú záhradu, ktorú práve doplnil o ďalší exemplár.

Karlos "Terminátor" Vémola už párkrát zdvihol niektorým fanúšikom tlak svojou exotickou ZOO. Naposledy priam pobavil tvrdením, ako našiel tigríčatko vyhodené kdesi v škatuli. K tomu pridal "neodolateľnú" ponuku na vstupenku na jeho "Vémoland" za 400 eur. Možno potenciálnych návštevníkov naláka tým, že do zbierky svojich neobvyklých zvierat práve pridal ďalšie.

Tentokrát k levici, krokodílovi a žralokovi našťastie vybral menej nebezpečného tvora, zato patriaceho k najstarším živočíšnym druhom na svete, a to obriu korytnačku. Na tento jeho posledný výber mala vplyv bývalá slovenská playmate Lela Ceterová (31), jeho snúbenica a matka ročnej dcérky.

Najnovším "úlovkom" medzi víťazstvami je Vémolov zápas s Lohorém:

Nedávno sa k nemu slovenská modelka vrátila po niekoľkomesačnom odlúčení, za čo je rád a veľmi si ju preto rozmaznáva. Neváhal a rýchlo kúpil aj drahý zásnubný prsteň, čo Lela s pýchou ukázala aj na Instagrame. Teraz si ale "vypýtala" ďalší darček. Malá Lily, Karlosova dcérka, dostala od otecka hneď po narodení ako darček malé korytnačky. Možno preto k nim teraz Lela vybrala do zbierky pre zmenu veľkú korytnačku, ktorá v dopelosti váži okolo 40 kíl. "Splnil sa mi ďalší sen. Predstavujem vám nového člena našej rodiny," pochválila sa na sociálnej sieti šťastná Lela aj s fotografiou, kde drží v náručí obrovskú korytnačku ostrohatú, pôvodom z Afriky.

Vyberala si spomedzi dvoch exemplárov a vybrala si tú menšiu, ktorá sa k nej vraj viac mala. "Zamilovala sa do mňa," myslí si natešená Lela a korytnačka  s nimi putovala hneď domov. Pomenovali ju vtipne menom Prcek. S istotou možno ale povedať, že tento exemplár nebude posledným v ZOO vo "Vémolande." Pre Vémolu je zbieranie exotických tvorov vášňou. Doma má v kazetách za sklom zbierku motýľov, medzi ktorými nechýbajú ani obrovské pavúky, v akváriu chová malého žraloka i sumca, v teráriu krokodíla, na záhrade vo výbehu levicu. Už koncom októbra sa Terminátor pochválil, že si objednal diamantové raje, morské paryby, ktoré chce pridať do svojho veľkého akvária.

Zdroj: Instagram/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

06:15 Ranné noviny
08:35 Bez servítky
09:45 Súdna sieň
06:15 Súdna sieň
07:05 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:30 Kosti XII.
06:35 Skutočné príbehy
07:10 Skutočné príbehy
08:30 Divoké kone
06:40 Tashiho svet
06:55 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
07:10 SpongeBob v nohaviciach VIII.
06:05 Arthur a souboj dvou světů
07:55 Breakdance Girl
09:30 Nanga Parbat