Čo na to jej slávni rodičia? Krásna dcéra hviezdneho páru sa vyzliekla DO NAHA!

08.01.2021 10:02 Topstar.sk Showbiznis

Čo na to jej slávni rodičia? Krásna dcéra hviezdneho páru sa vyzliekla DO NAHA!

Archívna reportáž
embed kód
Sociálne siete dávajú priestor na sebareprezentáciu a pokiaľ ide o obsah, medze sa príliš nekladú. A tak môžu byť používatelia svedkami rôznych spôsobov ako zaujať a získať vytúžené lajky a obdivné komentáre. Tomuto slastnému pocitu prepadla aj prominentná dcéra hollywoodskych hercov. Jablko, zdá sa, nepadlo ďaleko od stromu a na sociálnej sieti sa ukázala celému svetu tak, ako ju rodičia stvorili.

Ireland Baldwin, dcéra hercov Aleca Baldwina a Kim Basinger, sa na sociálnej sieti poriadne odviazala. Pre potešenie oka svojich fanúšikov zberejnila amatérske fotky, na ktorých zo seba zvliekla všetko šatstvo a kožu jej zakrývali iba tetovania a vysoké čierne čižmy.

Na profile sociálnej siete modelky Ireland Baldwin nie je prvoplánová nahota práve bežná, aj keď nie je úplne ojedinelá. Už počas prezidentských volieb v USA rozvírila vody fotografiou "hore bez", keď jej detaily pŕs zakrývali iba propagačné volebné nálepky. Tentokrát šla 25-ročná kráska na trh s holou kožou, keď najintímnejšie detaily jej tela zakryla iba šikovnými pózami, ktoré nechali iba pramálo na fantázii diváka.

Ani Kim Basinger, matka 25-ročnej Ireland sa nahote veľmi nebránila, vo filme Krásna mimozemšťanka predviedla prekvapenému pozemšťanovi podmanivý striptíz:

"Tieto čižmičky rozžiarili moju pleť," napísala tajomne k sérii amatérskych fotiek. Na jednej z nich dopriala fanúšikom pohľad na jej prednosti, či lepšie povedané "zadnosti", kráčajúc po schodoch v útulne zariadenom domčeku. Na ďalšej sa zasnene pozerá do neznáma, rukami si zakrýva prsia a intímne partie zahaľuje iba noha v čiernej čižme, ktorá bude pravdepodobne vyrobená z imitácie kože, nakoľko je Ireland zapálená ochrankyňa zvierat. "Asi si budem musieť aj ja zabezpečiť pár takýchto topánok, aby som mohla aj ja zažiariť," napísala so smajlíkmi jedna z jej kamarátiek. Iný fanúšik si neodpustil narážku na jej slávneho rodiča: "Dievčatko, tvoj otecko ti ale dá!"

Ireland odhodila šaty aj zábrany a zdieľala odvážne zábery na sociálnej sieti:

Je však možné, že sa jej otec Alec možno aj zavďačí, pretože azda strhne pozornosť z jeho manželky a jej macochy Hilarie, ktorá si v posledných dňoch roku 2020 zavarila na škandál. Prevalilo sa totiž, že si Hilaria tak trochu zafantazírovala a prifarbila si historku o svojom pôvode. V minulosti tvrdila, že pochádza zo Španielska, kde sa narodila a do USA prišla až ako 19-ročná. Jej spolužiaci zo strednej školy však toto tvrdenie vyvrátili a navyše prezradili, že jej skutočné meno je Hillary a pochádza z "bielej" rodiny so španielskymi koreňmi z Bostonu. Aj jej prízvuk jej len chvályhodný herecký výkon, údajne si ho osvojila iba nedávno.

​Ireland však má s Hilariou výborné vzťahy, preto sa za svoju macochu postavila: "Je patetické, že sa tu niekto chce hrať na detektíva. Pritom o nej nevedie nič, kto ju vychoval a ako ju vychovali. Je to skvelá matka a skutočne dobrý človek, a to je niečo, na čom skutočne záleží" vyjadrila sa na adresu Hilarie krátko po prevalení nevinného klamstva.

Zdroj: Instagram/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

17:30 Noviny
18:00 Bez servítky
19:00 Krimi
17:35 Kosti XI.
18:35 Kosti XI.
19:35 Profesionáli
16:55 Súdna sieň
17:55 Súdna sieň
19:00 Klamári II.
17:35 Šeherezáda – nevypovedané príbehy
18:05 Petronela Jabĺčková
18:20 Labková patrola II.
16:40 Náhradnice
18:20 Černí baroni
20:15 Vládce Paříže