Absolútna krása! Tehotná jojkárka Skoncová sa ukázala s bruškom úplne NAHÁ!

Absolútna krása! Tehotná jojkárka Skoncová sa ukázala s bruškom úplne NAHÁ!

Archívna reportáž
embed kód
Redakciu šoubizovej relácie Topstar televízie JOJ čaká plodný budúci rok. Pribudnú hneď tri bábätká! Po druhýkrát sa stanú rodičmi Saša Orviská, ktorá čaká bábo s hokejistom Jarom Janusom, ako aj Thomas Puskailer s manželkou Abbie. Materská premiéra čaká moderátorku Soňu Skoncovú.

Krásna modelka, podnikateľka a moderátorka, 34-ročná Soňa Skoncová, je aktuálne v 29. týždni tehotenstva. To znamená, že má pred sebou pomaličky poslednú štvrtinu obdobia s jej prvým bábom v brušku. Na svet by malo prísť v marci, čo je úplne ideálny čas, v ústrety príjemnému jarnému počasiu. 

Otcom dieťatka je Sonina prvá láska, Robo Reis. Dali sa dokopy ako mladučkí pubertiaci a iste vtedy len málokto veril, že ten vzťah bude navždy. Stalo sa, ťahajú dvadsiaty spoločný rok a to má Soňa len 34 rokov. Minulý rok sa zasnúbili a tento rok mala byť svadba. Korona rozhodla inak, zato do ich života vstúpila iná radosť, ešte väčšia.

Soňa sa už synčeka nevie dočkať:

​Soňa a Robo už vedia, čo nosí kráska pod srdcom. "Snívam o tebe, môj chlapček," napísala tmavovláska ku krásnej čiernobielej fotke. Je na nej celkom nahá, no nevidno nič, čo malo ostať oku verejnosti skryté. Stredobodom záberu je guľaté bruško s tým najvzácnejším obsahom.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova)

Ako je zjavné aj z tejto fotky, no aj ďalších, fotených profíkom v ateliéri, na Soňu sa zatiaľ lepia tehotenské kilá len veľmi milosrdne. Nemožno si ale nevšimnúť, že tehotenstvo jej absolútne neubralo na kráse, čo by potvrdzovalo ľudovú "múdrosť", že toto robia svojim mamám dievčatá. Skoncová, naopak, absolútne žiari, ako sama hovorí, okrem sťaženého dýchania, ju nič po fyzickej stránke netrápi. Pravdou ale je, že najväčšia záťaž nastávajúcu mamičku len čaká. Pri jej pozitívnom prístupe ale niet pochýb, že zvládne aj posledné tri mesiace bez problémov.

Zdroj: Instagram/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

20:35 Česko Slovensko má talent
22:10 Uhorčík
22:50 Kingsman: Zlatý kruh
20:30 Oktagon zápasenie
00:20 Najväčšie svetové talenty
02:10 Leto 2003
20:10 V znamení zbesilosti
22:10 Vraždy, ktoré šokovali XXIV.
23:05 Vraždy, ktoré šokovali XXIV.
21:40 Krtko
22:10 Kúzlovanie
22:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
21:45 Svatební obřad
23:25 Záhada Hory mrtvých
01:00 Dopis na rozloučenou