Nezvládla to! Monika Beňová priznala, že všetko je inak, ako plánovala!

Nezvládla to! Monika Beňová priznala, že všetko je inak, ako plánovala!

Archívna reportáž
embed kód
Dlhoročná politička a europoslankyňa Monika Beňová je živým dôkazom, že ak človek o niečom skutočne sníva, sú možné aj zázraky. Ako 52-ročná sa stala po druhýkrát mamou. K 32-ročnému synovi Martinovi pribudla už pomaly mesačná Lea. No hoci Beňová nebola prvorodička, v skutočnosti akoby ňou bola.

Na to, aby sa mohla Monika Beňová cítiť ako prvorodička, sú hneď dva zásadné dôvody. Tým prvým je fakt, že jej syn sa narodil výrazne predčasne, a tak prvé týždne, až mesiace materstva neprebiehali vôbe štandardne. Martin Beňo si svoj život vybojoval v inkubátore pod dohľadom lekárov. Druhý dôvodom je, že sa narodil pred 32 rokmi. A to je už ozaj dosť dávno na to, aby aj akékoľvek skúsenosti boli zabudnuté.

Nečudo, že europoslankyňa zažívala každý deň tehotenstva, akoby to bolo po prvýkrát. A rovnako sa vôbec niet čo čudovať, že s ešte väčším nadšením prežíva každú minútu so svojou vysnívanou princeznou. Takáto absolútna a bezpodmienečná láska má ale obvykle jeden následok - všetky predsavzatia idú hore komínom. 

Malá Lea sa narodila 1. novembra:

​Hovorí sa, že úplne najlepšie vedia ľudia vychovávať cudzie deti. A rozhodne to platí. Názorov a teórií, tobôž bezdetných ľudí, sú mraky. No potom príde vlastný potomok a zrazu sa všetko rozpadne ako domček z karát. Treba dodať, že našťastie. "Jasné, že ju nikdy nebudem uspavať na rukách... A podobné predsavzatia, napríklad že nikdy nebude spať s nami v posteli a podobne, som proste vzdala. Prečo? Lebo milujem svoje deti," priznala úprimne Monika Beňová, ktorej sa všetky plány, ako to bude zaručene u nich doma s bábom fungovať, veľmi rýchlo rozplynuli.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Beňová (@monicabenova)

Absolútna materinská láska jednoducho zväčša spôsobí, že mama nemá srdce nechať dieťatko plakať kdesi opustené v izbičke. A dobre spraví, ako sa zhodlo už mnoho odborníkov, ktorí jednoznačne odmietajú teórie o vyplakaní. Ak si bábo pýta mamu, ktorá je pre neho jediná istota a prístav lásky, nič lepšie sa spraviť nedá, ako ho vypočuť. A už to definitívne vie aj europoslankyňa. Podľa reakcií v komentároch s ňou drvivá väčšina mamičiek súhlasí a priznávajú, že na tom boli presne tak isto. Napokon, je to v živote len "okamih", kým deti vyrastú, tak prečo sa im v úvode ich života absolútne neodovzdať. Stonásobne sa to láskou vráti.

Zdroj: instagram/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

06:15 Ranné noviny
08:35 Bez servítky
09:45 Súdna sieň
06:15 Súdna sieň
07:05 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:30 Kosti XII.
06:35 Skutočné príbehy
07:10 Skutočné príbehy
08:30 Divoké kone
06:40 Tashiho svet
06:55 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
07:10 SpongeBob v nohaviciach VIII.
06:05 Arthur a souboj dvou světů
07:55 Breakdance Girl
09:30 Nanga Parbat