Pokus o samovraždu! Gottová šla do Fínska vyriešiť vzťah a nezvládla to!

19.11.2020 10:55 Topstar.sk Showbiznis

Pokus o samovraždu! Gottová šla do Fínska vyriešiť vzťah a nezvládla to!

Archívna reportáž
embed kód
Život prvorodenej dcéry českého slávika Karla Gotta je ako na húsenkovej dráhe. Ani so svojím slávnym otcom nemala spočiatku ideálny vzťah, manželstvo s fínskym hudobníkom jej taktiež neprinieslo šťastie, naopak, priviedlo ju do problémov s alkoholom. Po smrti slávneho otca sa však zdalo, že si vstúpila do svedomia a snažila sa zaradiť do normálneho života. Našla si v rodnom Česku prácu, nových priateľov a rozhodla sa ukončiť manželstvo rozvodom na súde v Helsinkách.

Z Helsínk, kam šla Dominika Gottová doriešiť rozvod s fínskym hudobníkom Timom Tolkkim prichádzajú zlé správy. Podľa informácii českého denníka Blesk sa dcéra legendárneho českého speváka údajne pokúsila o samovraždu skokom z 5. poschodia hotela, v ktorom je ubytovaná. V poslednej chvíli mal zakročiť práve jej manžel, s ktorým pravdepodobne predtým vypila množstvo tvrdého alkoholu. Zdá sa, že Dominika nemá boj s psychickým problémami a závislosťou ani zďaleka vyhratý.

Najprv sa zdalo, že sa Dominikina cesta do Helsínk bude niesť v znamení vysporiadania si vzťahov s manželom a hrubou čiarou za nevydareným manželstvom. Avšak už pred je odchodom sa začalo špekulovať, že má v pláne urobiť presný opak a so svojím excentrickým partnerom sa chce dať opäť dokopy. Zdá sa, že sa Dominike tento výlet vymkol z rúk a deň plánovaného odletu z Helsínk do Prahy sa zmenil na poriadnu drámu. Dominika nielenže nestihla svoj let, ale opila sa z poriadnej dávky alkoholu a pod jeho vplyvom sa rozhodla spáchať samovraždu.

Po smrti slávneho  otca sa zdalo, že si Dominika Gottová vstúpila do svedomia a začala žiť usporiadaný život. Avšak problémy s alkoholom a s manželom Timom sa po roku opäť vrátili:

"Veľmi sa ospravedlňujem. Bola som na dne, vypila som fľašu alkoholu a chcela som to ukončiť! Nič sa mi nedarí. V Česku som nešťastná a aj vo Fínsku som počas pobytu mala pocit, že nám s Timom nič nevychádza...," bedáka nad svojím životom Dominika, ktorá, zdá sa, urobila v poslednej dobe sériu nesprávnych rozhodnutí, ktoré viedli k tejto dráme. Podľa informácii spomínaného magazínu vo Fínsku pozastavila rozvodové konanie s Timom a spoločne požiadali o štátny byt a podporu. Medzitým údajne pracovali na svojom vzťahu a plánovali spoločnú budúcnosť. Dominika však nerátala s tým, že jej výstrelky nebudú všetci tolerovať. 

​Počas pobytu v Helsinkách sa totiž dozvedela, že v lahôdkach, kde pracovala dostala v rámci skúšobnej doby výpoveď. Navyše sa pred odletom nahlásila ako práce neschopná, no kvôli jej nezodpovednému prístupu prišla aj o nárok na nemocenskú dávku. Zdá sa teda, že to nie je osud, ktorý by k nej bol nespravodlivý, ako sa sama domnieva. Dominika si, žiaľ, hádže polená pod nohy sama a páli mosty tam, kde jej napriek jej povesti dali šancu na normálny život.

Zdroj: blesk.cz/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

09:55 PRÁZDNINY I.
10:55 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
12:00 Thor
08:55 Na chalupe
10:15 Nové bývanie
11:20 Nové bývanie
09:30 Skutočné príbehy
11:15 Áno, šéfe! USA VII.
12:15 Áno, šéfe! USA VII.
10:00 Rev a motoroví miláčikovia I.
10:25 Požiarnik Sam VIII.
10:35 Okido II.
09:15 Továrna na sny
11:35 Až vyjde měsíc
13:15 Zlatokopka