Tak TOMUTO sa povie bytisko! Leoš Mareš si kúpil obrovský penthouse za 1,5 milióna eur!

22.10.2020 10:05 Topstar.sk Showbiznis

Tak TOMUTO sa povie bytisko! Leoš Mareš si kúpil obrovský penthouse za 1,5 milióna eur!

Archívna reportáž
embed kód
Asi iba málokto si v dnešnej dobe môže dovoliť nové bývanie bez pomoci úveru v banke, alebo inej pôžičky. A výnimky nie sú ani medzi celebritami, obľúbený český moderátor sa musel kvôli luxusnému obydliu zaviazať banke až do dôchodkového veku. A to pritom patrí medzi najbohatšie české hviezdy.

Český moderátor Leoš Mareš (44) sa zo svojou manželkou Monikou (39) už čoskoro budú sťahovať do nového, luxusného penthousu v Prahe. Podľa informácií denníka Extra.cz stál ich nový strešný byt takmer 1 a pol milióna eur, no väčšina z tejto horibilnej sumy bude pokrytá z hypotekárneho úveru a splácať ho budú dlhých 20 rokov.

Aj keď si žiadaný moderátor nepochybne zarobí svojím remeslom dostatok peňazí, ktorými môže dotovať svoj nadštandardný životný štýl, na bývanie v hollywoodskom štýle to však nestačí. Avšak v takých prípadoch je tu banka, ktorá VIP klientovi poskytne hypotekárny úver. Podmienky má však aj Leoš rovnaké, ako iní klienti banky - a to znamená úver poctivo splácať dlhé roky, konkrétne musí byť splatený do 15. novembra 2041. Leoš si už bude pravdepodobne užívať dôchodkový vek 65 rokov a jeho manželka bude mať o päť rokov menej.

Leoš Mareš si vzal módnu redaktorku Moniku Koblížkovú v roku 2018, svoju lásku si vyznávajú pravidelne aj na sociálnych sieťach:

​No život v krásnom strešnom byte o veľkosti hangáru pre menšie lietadlo určite čakanie na poslednú splátku spríjemní. Penthouse má veľkorysú rozlohu až 257 metrov štvorcových, pre predstavu, bežný trojizbový byt na slovenskom sídlisku má 70 - 80 metrov štvorcových. Byt má tiež dve kúpelne, šatník, pracovňu, rozľahlú terasu a mnohé iné vymoženosti. Otázkou ešte ostáva, či sa jedna z izieb premení jedného dňa aj na detskú izbičku. Fotky luxusného obydlia Leoša Mareša si môžete pozrieť v galérii TU.

Leoš má rád luxus, značkové oblečenie a kvalitné a rýchle autá:

Okrem iného sa developer v popise bytu pýši aj tri metre vysokými stropmi a tromi terasami, ktoré majú dokopy až 175 metrov štvorcových a pokrýva ich podlaha z tropického dreva. Avšak, ako pripomína portál Extra.cz, mnohí bohatí ľudia, ktorí by si mohli dovoliť zaplatiť celú sumu nehnuteľnosti tak neurobia, keďže hypotéka im zaručí odpočet úrokov z daní. Zdá sa, že Leoš Mareš nie je iba talentovaný moderátor, ale aj šikovný ekonóm.

Zdroj: Extra.cz/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

17:30 NOVINY
18:00 PRESTRETÉ
19:00 Krimi
17:30 Kosti X.
18:25 Kosti X.
19:30 Profesionáli III.
16:50 Súdna sieň
17:55 Súdna sieň
19:00 Slnečno, sem-tam vraždy II.
17:35 Knihy od Stonožky
17:45 Najmenší slon na svete
17:50 Viking Vicky
16:50 Lord of the Dance
18:35 Snové léto
20:15 Dopis na rozloučenou