Bábätko je na svete! Po dlhých dňoch zahmlievania sa hviezdny pár pochválil prírastkom!

24.09.2020 08:14 Topstar.sk Showbiznis

Bábätko je na svete! Po dlhých dňoch zahmlievania sa hviezdny pár pochválil prírastkom!

Archívna reportáž
embed kód
Jedna z najznámejších modeliek a člen bývalej chlapčenskej skupiny One Direction po búrlivom vzťahu oznámili ešte na jar radostnú správu o tehotenstve. Modelka bola už v relatívne vysokom štádiu tehotenstva, a tak sa fanúšikovia ani nenazdali a pár teraz oznámil tú najkrajšiu správu.

Modelka Gigi Hadid (25) a jej partner Zayn Malik (27) na sociálnej sieti oznámili svojim fanúšikom, že ich malá dcérka je konečne na svete a spoločne s mamou sú v skvelej kondícii. Najmä dojatý otecko vyznal svoje city a priznal, že vyjadriť čo cíti nebolo jednoduché.

Na toto bábatko čakal šoubiznis a fanúšikovia s veľkým napätím, k čomu prispel aj fakt, že na fotky a detaily boli obaja budúci rodičia počas tehotenstva veľmi skúpi. Zdá sa, že tomu bude tak aj naďalej. Zayn aj Gigi síce narodenie ich prvého potomka poctivo oznámili, no meno a tvár bábätka naďalej taja.

Vzťah Gigi Hadid a Zayna Malika sprevádzali mnohé turbulencie a niekoľko rozchodov, ich láska však odolala a dnes sa tešia z prvého bábätka:

"Naše dievčatko je tu, zdravá a nádherná. Avšak pokúsiť sa opísať čo práve prežívam by bola asi nesplniteľná úloha. Láska, ktorú cítim k tomuto malému stvoreniu je pre mňa mimo môjho chápania. Som vďačný za to, že ju môžem poznať a nazývať ju mojou, a som vďačný za život, ktorý spolu budeme mať," píše dojatý novopečený otecko k fotografii na ktorej nežne drží malú rúčku svojej dcérky. Pod ňou sa behom krátkej chvíľky nazhromaždilo množstvo gratulácii od fanúšikov a kolegov zo šoubiznisu a gratuláciu im dokonca napísal aj sám Instagramový administrátor či hudobná stanica MTV.

Dojatý otecko sa správou o narodení svojho prvého potomka pochválil na Instagrame:

Modelka Gigi a spevák so rozpadnutej chlapčenskej skupiny One Direction spolu začal randiť v roku 2015, avšak ich láska bola veľmi búrlivá a pár si prešiel niekoľkými rozchodmi. Zdá sa však, že ich láska bola predsa len silnejšia a tehotenstvo ich vzťah ešte viac utužilo. Azda aj rodičovstvo prinesie do ich života harmóniu a schopnosť prekonať všetky prekážky, ktoré život na výslní a pod drobnohľadom médií prináša.

Zdroj: instagram/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

16:35 Lovec: Zimná vojna
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
17:05 Simpsonovci IX.
17:30 Kosti VIII.
18:30 Kosti VIII.
16:50 Súdna sieň
18:00 Súdna sieň
19:00 Ochrana svedkov V.
17:15 Máša a medveď I.
17:25 Ovečka Shaun III.
17:35 Knihy od Stonožky
16:05 Překvapení
17:55 Továrna na sny
20:15 Černé zlato