Zatiahnuté
-0°
Bratislava
Mikuláš
6.12.2023
Narodeninová mega šou tanečnej školy! Desiatky tanečníkov a Spirit a Čírová ako čerešničky!
Zdielať na

Narodeninová mega šou tanečnej školy! Desiatky tanečníkov a Spirit a Čírová ako čerešničky!

Veľkolepá šou, prekrásne tanečné kostýmy, nápaditá choreografia a zaujímaví hostia, ako napríklad Majk Spirit či Mária Čírová. Desiate výročie tanečnej školy Riverpark Dance School roztancovalo dosky divadla Nová scéna, no tento neopakovateľný zážitok si mohli užiť diváci aj na nábreží Dunaja, kde sa oslava vysielala na veľkej obrazovke.

Veľké emócie nielen u detí, ktoré si pódium dokonalo užili, ale aj u profesionálnych tanečníkov a u divákov, ktorým pripravila parádny program tanečná škola Riverpark Dance School. Všetko sa totiž dialo pri príležitosti desiateho výročia od jej založenia.

"Bolo to neopísateľné. Nedá sa to opísať slovami, bolo to krásne, neopakovateľné, už teraz mi je ľúto, že to je za nami," povedala viditeľne dojatá zakladateľka RDS a tanečnica v jednom, Iveta Tkáčová.

"Dnes to bolo špeciálne, lebo ja som začínala s tým, že to by bolo úžasné, keby ma tam vzali, nech tam učím. A teraz som už v podstate plnohodnotným členom tímu," povedala Monika Prikkelová, tanečnica a choreografka RDS. "Je to škola, ktorá dobre pracuje, múdro pracuje a je to perfektné," vyjadril sa pochvalne dokonca aj samotný Ján Ďurovčík.

Okrem silnej odozvy divákov počas oslavného večera majú za sebou tanečné talenty tejto školy aj mnoho ďalších úspechov. "Fúha, úspechy, nechce sa mi ich menovať, ale myslím, že veľkým úspechom je mať študentov, ktorí na sebe makajú a chcú sa zlepšovať," povedal veľkú pravdu tanečník a choreograf Ferdžo Haar.

Na pódiu sa vystriedalo niekoľko štýlov, svojich zverencov lektori podporujú v tom, aby vyskúšali všetko. "Vždy to toho tanečníka obohacuje a robí ho to kvalitnejším tanečníkom," tvrdí Sofia Ravasová, tanečnica a choreografka. "Je to vidno aj na progrese tej tanečnej školy, takže im želám, aby išli stále vyššie a vyššie," zaželal škole na nábreží Dunaja tanečník a choreograf Andrej Teslík.

Súvisiace články

Pre ženu

Najčítanejšie