Číslo 5 je na svete! Hlásia šťastní hviezdni rodičia

Číslo 5 je na svete! Hlásia šťastní hviezdni rodičia

Archívna reportáž
embed kód
Konečne sa dočkali! Hoci ešte pred rokom sa otec tejto mnohopočetnej rodiny, hollywoodsky herec Alec Baldwin tváril, že o ďalšom dieťati už nechce ani počuť, zjavne ho jeho mladá manželka Hilaria presvedčila o opaku. A rozkošný chlapček je na svete.

Hoci je už v dôchodkovom veku, 62-ročnému Alecovi Baldwinovi to vôbec nebráni v úspešnom plodení detí. Svoju druhú manželku, 36-ročnú lektorku jogy Hilariu, takto obohatil už sedemkrát. Žiaľ, cesta k "číslu 5" nebola taká hladká.

Nakoľko Hilaria si na materstve zjavne veľmi zakladá a stalo sa pre ňu hlavným poslaním, pri každom tehotenstve radostnú správu vychrlila svetu veľmi rýchlo. A tak sa, žiaľ, aj dvakrát popálila.

Baldwin má za sebou aj temné chvíľky:

​Minulý rok nebol pre Baldwinovcov jednoduchý. Hilaria prišla hneď o dve bábätká, ktoré sa rozhodli odísť zo sveta ešte pred narodením. No zjavne na sen mať päť detí nezanevrela, a oplatilo sa vytrvať. Do tretice sa totiž podarilo a po mesiacoch čakania je malý chlapček už aj na svete. "Včera v noci sa nám narodilo dieťatko. Je perfektný a my nemôžeme byť šťastnejší," oznámila päťnásobná mama na Instagrame.

Alec sa tiež podelil o radostnú správu, nezabudol ale priznať ani dcéru Ireland, ktorú má s Kim Basinger:

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Número Cinco está aqui..... (Para mi, número seis) I love you, @hilariabaldwin My karma is your karma. Your karma is mine.

Príspevok, ktorý zdieľa Alec Baldwin (@alecbaldwininsta),

S oznámením mena si dali trošku načas, ale už aj to zverejnili. Na výbere si dali záležať. Chlapček s váhou 3400 gramov sa volá Eduardo Pau Lucas Baldwin. "Jeho meno znamená Bohatý strážca mieru a svetla," napísala radostná Hilaria. Pri pohľade na ňu sa len ťažko verí, že práve rodila. Nebyť mierne vypuklého bruška, má formu ako modelka. Nečudo, že sa s takými danosťami cíti ešte na kopu detí.

Zdroj: instagram/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

15:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
16:30 PRESTRETÉ
17:30 NOVINY
15:25 POLICAJTI V AKCII
16:25 Simpsonovci VII.
16:55 Simpsonovci VIII.
14:50 Columbo
16:55 Súdna sieň
18:00 Súdna sieň
16:20 Máša a medveď III.
16:35 Macko Uško
16:45 Okido I.
14:55 Sladko-slaná láska
16:30 Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel
18:35 Můj šálek kávy