Herečka zverejnila šokujúce VIDEO! Takéto následky na nej zanechal COVID-19!

11.08.2020 23:25 Topstar.sk Showbiznis
Herečka zverejnila šokujúce VIDEO! Takéto následky na nej zanechal COVID-19! Zdroj: Instagram/Alyssa Milano
Napriek tomu, že v mnohých krajinách sa podarilo zaviesť opatrenia, ktoré dostali koronavírus aspoň čiastočne pod kontrolu, v USA táto nákaza straší obyvateľov naďalej. Nevyhýba sa ani celebritám a každý deň sa objaví nová známa tvár, ktorá potvrdí, že ochorením COVID-19 trpí, alebo ho už prekonala. Medzi také patrí aj herečka Alyssa Milano.

Herečka Allysa Milano zo známeho seriálu o čarodejniciach sa svojim fanúšikom n a sociálnej sieti zverila, aké následky jej ostali po prekonanom ochorení COVID-19 spôsobenom koronavírusom. Choroba poznačila jej korunu krásy natoľko, že jej aj po mesiacoch od uzdravenia pri česaní padajú vlasy po celých chumáčoch. Nešťastná herečka vo videu prosí ľudí o jediné, a to zodpovednosť nielen za svoje zdravie ale aj zdravie ostatných.

Allysa cítila symptómy koronavírusu už v apríli a hneď sa dala otestovať. No aj trikrát opakované testy ukázali prekvapivo negatívny výsledok. Teraz jej však boli v tele potvrdené protilátky, čo znamená jediné - ochorenie COVID-19 už musela prekonať. Avšak nezostalo to bez následkov.

Allysa si kedysi zahrala v obľúbenom seriály Čarodejnice:

"Nikdy mi ešte nebolo tak zle, všetko ma bolelo, stratila som čuch. Bolo to, akoby mi na hrudi sedel slon a nemohla som dýchať. Nedokázala som v sebe udržať jedlo, schudla som 4 kilá za dva týždne. Bola som zmätená, mala som zvýšenú teplotu a strašné bolesti hlavy," popisuje herečka symptómy ochorenia, ktoré na jar cítila. Momentálne ju však trápi následok choroby, a tým je masívne vypadávanie vlasov.

Allysa sa rozhodla zdieľať na Twitteri následky, ktoré sa na nej podpísali po prekonaní COVID-19:

Takto vraj Alyssa trpela ešte v apríli 2020 a jej symptómy boli z tých ťažších:

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

This was me on April 2nd after being sick for 2 weeks. I had never been this kind of sick. Everything hurt. Loss of smell. It felt like an elephant was sitting on my chest. I couldn’t breathe. I couldn’t keep food in me. I lost 9 pounds in 2 weeks. I was confused. Low grade fever. And the headaches were horrible. I basically had every Covid symptom. At the very end of march I took two covid19 tests and both were negative. I also took a covid antibody test (the finger prick test) after I was feeling a bit better. NEGATIVE. After living the last 4 months with lingering symptoms like, vertigo, stomach abnormalities, irregular periods, heart palpitations, shortness of breath, zero short term memory, and general malaise, I went and got an antibody test from a blood draw (not the finger prick) from a lab. I am POSITIVE for covid antibodies. I had Covid19. I just want you to be aware that our testing system is flawed and we don’t know the real numbers. I also want you to know, this illness is not a hoax. I thought I was dying. It felt like I was dying. I will be donating my plasma with hopes that I might save a life. Please take care of yourselves. Please wash your hands and wear a mask and social distance. I don’t want anyone to feel the way I felt. Be well. I love you all (well, maybe not the trolls. Just the kind people.)❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Alyssa Milano (@milano_alyssa),

"Toto je po jednom česaní mojou obľúbenou kefou na vlasy," ukazuje na kameru guču vlasov, ktoré jej vpadnú po každom prečesaní zelenou kefou na vlasy. "Noste tie prekliate rúška," nahnevane zagáni na kameru na konci videa Alyssa, ktorá sa sama snaží byť odstrašujúcim príkladom.

Zdroj: twitter/instagram/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

16:30 PRESTRETÉ
17:30 NOVINY
17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
16:55 Simpsonovci VIII.
17:25 Kosti V.
18:25 Kosti V.
16:55 Súdna sieň
18:00 Súdna sieň
19:05 Ochrana svedkov III.
17:10 Maxipes Fík
17:15 Máša a medveď I.
17:25 Ovečka Shaun I.
16:30 Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel
18:35 Můj šálek kávy
20:15 Psí poslání