Aneta Parišková je už po piatykrát v nemocnici! Neuveriteľné, KTO ju prišiel navštíviť!

Aneta Parišková je už po piatykrát v nemocnici! Neuveriteľné, KTO ju prišiel navštíviť!

Archívna reportáž
embed kód
Jedna z najobľúbenejších tvárí televízie JOJ vyrazila svojim fanúšikom aj kolegom pred časom dych. Žiaľ, nebola to dobrá správa - priznala, že trpí vážnou chorobou. S Non-Hodgkinovým lymfómom statočne bojuje už tri mesiace.

Aneta Parišková nemala ešte začiatkom apríla ani potuchy, ako sa už onedlho jej život zvrtne. Na pohľad nič nehovoriaci príznak, navretá žila na krku, ju na odporúčanie otca priviedla k lekárovi. Výsledky vyšetrení boli kruté - rakovina.

Odvtedy má Aneta za sebou už mnoho vyšetrení, no najmä - už štyri chemoterapie. Piata pritom aktuálne beží. Od pondelka trávi opäť čas v Národnom onkologickom ústave, kde sa lekári pokúšajú chemickým koktejlom pliagu zahubiť.

Aneta je odhodlaná nad chorobou zvíťaziť:

​Nepochybne je to neľahký týždeň. Jednak samotná chemoterapia obvykle na človeku zanechá stopy, no aj odlúčenie od rodiny je veľmi ťažké. Najmä pri človeku, ktorý svojich blízkych tak miluje, ako Aneta svojich troch synov a manžela.

No niekedy stačí dobrá kamarátka a svet sa zrazu zdá byť lepší. Anetu dnes prišla do nemocnice navštíviť kamarátka a bývalá kolegyňa, moderátorka Zlatica Puškárová. V priateľstve konkurencie niet, potvrdili tieto dve tváre konkurenčných televízií. "Dnes ma sem prišla navštíviť moja dlhoročná kamarátka Zlatica Puškárová. Poklebetili sme, zasmiali sme sa, dali si kávičku a koláčik. Hneď mám krajší deň," napísala Aneta ku krásnej fotke, kde prezrádza, že jedna z nich práve bojuje s chorobou len holá hlava Pariškovej.Všetci pevne veria, že onedlho chorobu aj svojím odhodlaním porazí.

Zdroj: instagram/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

07:25 Labková patrola
07:55 Káčerovo
08:20 NAŠI
06:40 Súdna sieň
07:50 NOVÁ ZÁHRADA
09:05 NA CHALUPE
06:45 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie
07:55 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie
09:10 Áno, šéfe! USA V.
07:40 Rapotáčik
07:50 Sníček
08:05 Okido II.
06:30 Vévodkyně
08:30 Modrý slon
09:55 Pomáda: Živě