Barbora Krajčírová porodila! PRVÁ fotka so synčekom!

29.07.2020 16:25 Topstar.sk Showbiznis

Barbora Krajčírová porodila! PRVÁ fotka so synčekom!

Archívna reportáž
embed kód
Iba deň po príchode na svet bábätka slovenskej speváčky Márie Čírovej sa hlási o slovo ďalší malý chlapček v slovenskom šoubiznise. Je ním synček moderátorky Barbory Krajčírovej. Jej deväťročnej dcérke Amii tak pribudol rozkošný braček Kristián.

Barbora Krajčírová (33) sa s radostnou novinkou podelila so svojimi fanúšikmi na sociálnej sieti. Chlapčeka priviedla na svet v jednej z bratislavských pôrodníc a spolu s ňou sa teší aj novopečený otecko a manžel Ľuboš Krajčír (34), komunálny aj parlamentný poslanec.

Slovenská moderátorka sa zapojila do populárneho babyboomu ešte minulý rok a dnes už drží svoj v poradí druhý životný poklad vo svojom náručí. Svoju prvorodenú dcérku Amiu (9) má zo vzťahu so spevákom Tomim Popovičom (43), s ktorým sa ich spoločná cesta rozišla ešte v roku 2016.

Barbora Krajčírová sprevádzala divákov aj v súťaži TV JOJ  s názvom Lucky Room:

"Druhé životné požehnanie... Ďakujem Ti, život. Kristián Krajčír, vitaj na tomto svete," napísala dojatá mamička Barbora na svoj Instagram a doplnila niekoľkými srdiečkami a štvorlístkom pre šťastie. Fotografia z pôrodnice, na ktorej sa sympatická moderátorka blažene usmieva a dlaňou zakrýva malému Kristiánkovi tvár, spustila pod fotkou vlnu gratulácií.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Druhé životné požehnanie... ? ďakujem Ti život ?? ?Kristián Krajčír? vitaj na tomto svete ❤️?❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Barbora Krajčírová (@barbora.krajcirova),

Barbora má aj rozkošnú dcérku Amiu, ktorá sa teší na bračeka:

Spomedzi osobností slovenského šoubiznisu jej gratulovali aj dvojičky Nízlové, tanečník Laci Strike, moderátorka Miriam Kalisová ale aj tehotná partnerka režiséra Ďurovčíka, Barbora, ktorú čaká podobná radosť už čochvíľa.

Zdroj: instagram/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

05:00 Prvé oddelenie
05:20 Krimi
05:50 Noviny TV JOJ
05:10 Súdna sieň
06:00 Súdna sieň
07:25 Miláčikovo
05:25 Kutyil s.r.o.
06:10 Presne takto o rok I.
06:55 Presne takto o rok I.
05:00 Zatancuj si s Nely
05:05 Rybičky Flip a Flap
05:15 Tashiho svet
06:00 Až vyjde měsíc
07:40 Cesta za snem
09:25 Osudová láska