Luxus nad luxus! Pozrite sa na detskú izbu syna Dominiky Cibulkovej!

28.07.2020 12:43 Topstar.sk Showbiznis

Luxus nad luxus! Pozrite sa na detskú izbu syna Dominiky Cibulkovej!

Archívna reportáž
embed kód
Slovenská tenisová hviezda a trendsetterka Dominika Cibulková má okrem dobrého vkusu na módu aj cit pre interiérový dizajn. V Jakubkovom kráľovstve panuje aj vďaka profesionálnej dizajnérke harmonická atmosféra a ladí v ňom každý malý detail.

Dominika Cibulková si síce svoje súkromie stráži, no tak, ako aj v móde, teraz aj v materstve, rada inšpiruje aj iné mamičky či budúce mamičky pri zariaďovaní izbičky pre bábätko. Zvieratká z džungle, lietajúci balón či atypické dizajnové kreslo sú dominanty izbičky, v ktorej bude Jakubko tráviť čas najútlejšieho životného obdobia.

Dominika Cibulková spolu s interiérovou dizajnérkou Romi Klimekovou pre portál Top-fashion.sk priblížili zákulisie zariaďovania Jakubkovej izbičky, a ako sa dalo očakávať, je to skutočne luxusný počin. Romi a Domi sú dlhoročné priateľky aj v súkromí, a možno aj preto nebol problém zhodnúť sa na základnej podobe malého kráľovstva. Až na jeden detail, nechala bývalá tenistka všetky prvky a ich kombinácie celkom v rukách odborníčky.

Vo videu sa môžete inšpirovať zariadením Jakubkovej izbičky:

"Dominika ma oslovila, keď už čakala malého Jakuba s tým, že v byte nebolo nič, čo by pripomínalo príchod dieťaťa, takže sme urobili komplet redizajn ich bývalej hosťovskej izby," približuje sympatická Romi. Doplnky v izbe sú ladené v jemných zemitých tónoch, ktoré dodávajú izbe pokojnú atmosféru. Avšak izbe predsa len dominujú dva neprehliadnuteľné prvky, a tým je výrazná, no nie rušivá tapeta s motívom zvieratiek a dizajnové kreslo na dojčenie. To bolo podľa Romi najväčšou výzvou, keďže to bol vytúžený kúsok mladej mamičky, no do jej predstáv nie úplne zapadal. Napokon sa kamarátky zhodli a výsledok je naozaj podarený.

Dominika je štýlová mamička, a aj štýlové bývanie je pre ňu samozrejmosť:

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Kocikanda u nas na dedine ? @barborafranekova

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Vo finále je Jakubkova izbička nielen pokojné miest pre jeho nerušený spánok či pozorovanie okolitého sveta, ale aj miesto pokoja pre dojčenie a každodennú starostlivosť o bábätko. Detská izba je teda nielen vizuálnym skvostom, ale spĺňa všetky funkčné atribúty a zároveň potreby novopečenej mamičky.

Zdroj: Top-fashion.sk/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

07:25 Labková patrola
07:55 Káčerovo
08:20 NAŠI
06:40 Súdna sieň
07:50 NOVÁ ZÁHRADA
09:05 NA CHALUPE
06:45 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie
07:55 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie
09:10 Áno, šéfe! USA V.
07:30 Kúzlovanie
07:40 Rapotáčik
07:50 Sníček
06:30 Vévodkyně
08:30 Modrý slon
09:55 Pomáda: Živě