Utajený pôrod! Dcérka hviezdneho páru je na svete už takmer týždeň!

27.07.2020 22:24 Topstar.sk Showbiznis

Utajený pôrod! Dcérka hviezdneho páru je na svete už takmer týždeň!

Archívna reportáž
embed kód
Ďalší slávny celebritný pár privítal svojho potomka. Herečka Sophie Turner (24) známa z Hier o tróny, jedného z najúspešnejších seriálov všetkých dôb, a jej manžel, spevák Joe Jonas (30) sa radujú z malého dievčatka. Mamička aj bábätko sú v poriadku a spolu s novopečeným oteckom sa tešia na svoje nové povinnosti.

Krásna predstaviteľka neoblomnej Sansy Stark zo Zimohradu, Sopie Turner a jej manžel Joe z úspešného súrodeneckého tria Jonas Brothers, privítali dievčatko už minulú stredu, teda 22. júla 2020 v jednej z losangelských nemocníc. Radostnú správu sa im podarilo udržať v tajnosti celých päť dní, počas ktorých si užívali návaly radosti a eufórie z ich malého klbka lásky.

​Pre oboch mladých umelcov je to ich rodičovská premiéra a sú nesmierne šťastní, že ju konečene môžu držať v náručí. Pre portál ET to potvrdil ich hovorca. "Sophie Turner a Joe Jonas sú šťastní, že môžu oznámiť narodenie ich spoločného bábätka," zneli strohé slová hovorcu. Avšak neznámy zdroj portálu ET bol, ako vždy, o niečo zhovorčivejší.

Sophie si zahrala aj vo videoklipe kapely svojho manžela, What a man gotta do:

"Joe a Sophie privítali ich dievčatko už minulý týždeň v Los Angeles a sú nesmierne šťastní. Už teraz sú ňou posadnutí a nevedia si vynachváliť ich nový prírastok. Chcú si tento čas užiť a preto túto novinku zdieľali doteraz iba so svojimi najbližšími," porozprával zdroj a zároveň dodal, že si pár dával počas celej koronakrízy veľký pozor na to, s kým sa stretnú a koho pustia do svojej blízkosti.

Párik sa aj vo vysokom štádiu Sophiinho tehotenstva zúčastňoval protestov hnutia BLM:

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Black Lives Matter. ❤️

Príspevok, ktorý zdieľa J O E J O N A S (@joejonas),

Na verejnosť už stihlo uniknúť aj meno, ktoré pre svoju ratolesť slávny párik vybral. Dievčatko sa bude volať jednoducho, no pôvabne - Willa. Herečka a populárny spevák sa vzali v máji v roku 2019 a v novembri už bola Sophie tehotná. Tehotenstvo tajili až do marca, no prezradil ich nákup v detskom obchode a vyčnievajúce bruško herečky. Väčšinu tehotenstva teda budúca mamička strávila v karanténe a svoje súkromie si starostlivo strážili.

Zdroj: ET/Topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

05:20 Krimi
05:45 Noviny TV JOJ
06:30 Asterix: Sídlo bohov
05:35 Súdna sieň
06:40 Dvaja policajti
09:20 12 podmienok dedičstva
05:10 Keď je pečenie umenie III.
06:00 ZÁCHRANÁRI
06:40 ZÁCHRANÁRI
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
06:20 Vyškolena láskou
07:55 Továrna na sny
10:15 Vánoční okouzlení