Najsmutnejší deň v živote Johna Travoltu! Zomrela jeho milovaná manželka Kelly Preston († 57)

13.07.2020 08:54 Topstar.sk Showbiznis
Najsmutnejší deň v živote Johna Travoltu! Zomrela jeho milovaná manželka Kelly Preston († 57) Zdroj: ISIFA
Smutná správa obletela svet. Napriek tomu, že manželka slávneho herca bojovala s rakovinou v tichosti už dva roky, nič nenaznačovalo tomu, že by sa jej stav rapídne zhoršoval. Naopak, jej blízki a aj fanúšikovia verili, že v boji so zákerným ochorením napokon zvíťazí. Žiaľ, nestalo sa tak, herečka Kelly Preston zomrela vo veku 57 rokov.

Manželka hollywoodskeho herca Johna Travolta, herečka Kelly Preston podľahla rakovine prsníka po dva roky trvajúcom boji s touto zákernou chorobou. Sám herec oznámil smutnú správu prostredníctvom sociálnej siete, kde svojej milovanej manželke venoval srdcervúci príspevok.

Zdrvený herec John Travolta potvrdil smrť svojej manželky Kelly Preston, s ktorou bol ženatý dlhých 29 rokov na svojom Instagrame. Smrť potvrdil aj hovorca páru, a priblížil, že nastala v nedeľu 12. júla v ranných hodinách. Smutný status zdieľala aj ich dcéra Ella, ktorá o svojej mame napísala: "Bola obrovská bojovníčka, silná a milujúca. Svet urobila lepším miestom a ich životy nádhernými."

Kelly a John sa vzali v roku 1991:

"S veľmi ťažkým srdcom vás informujem, že moja nádherná manželka Kelly prehrala svoj dvojročný boj s rakovinou prsníka. Viedla odvážny boj s chorobou s láskou a podporou mnohých z vás," znel smutný status pod fotkou Kelly, ktorú zdieľal na svojom profile.

John Travolta o smrti svojej milovanej ženy informoval prostredníctvom Instagramu:

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

It is with a very heavy heart that I inform you that my beautiful wife Kelly has lost her two-year battle with breast cancer. She fought a courageous fight with the love and support of so many. My family and I will forever be grateful to her doctors and nurses at MD Anderson Cancer Center, all the medical centers that have helped, as well as her many friends and loved ones who have been by her side. Kelly’s love and life will always be remembered. I will be taking some time to be there for my children who have lost their mother, so forgive me in advance if you don’t hear from us for a while. But please know that I will feel your outpouring of love in the weeks and months ahead as we heal. All my love, JT

Príspevok, ktorý zdieľa John Travolta (@johntravolta),

"Teraz budem tráviť čas najmä s mojimi deťmi, ktoré stratili svoju mamu, takže mi, prosím, vopred odpustite, ak o nás nejaký čas nebudete počuť," dodal zdrvený herec.

Aj dcéra Ella venovala mame srdcervúci status na svojom instagrame:

​Herečka a bývalá modelka Kelly Preston bola za herca Johna Travoltu vydatá 29 rokov, obaja boli aktívni členovia scientologickej cirkvi. Majú spolu dve deti, dcérku Ellu (20)m a deväťročného syna Benjamina. Ich najstarší syn Jett sa narodil s viacerými postihnutiami a zomrel vo veku 16 rokov v roku 2009 na úraz hlavy spôsobený pádom po jednom z epileptických záchvatov.

Zdroj: instagram/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
05:20 Súdna sieň
06:00 DEDIČSTVO
07:20 Panelák
05:10 Hoď svišťom II.
05:45 POLICAJTI V AKCII
06:45 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
06:10 Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel
08:15 Scorpions Forever
10:05 Dobrou noc a hodně štěstí