Opäť v nemocnici! Aneta Parišková je už po štvrtýkrát pre vážnu chorobu hospitalizovaná

Opäť v nemocnici! Aneta Parišková je už po štvrtýkrát pre vážnu chorobu hospitalizovaná

Archívna reportáž
embed kód
Už tretí mesiac plynie od momentu, keď sa jojkárska hviezda dozvedela desivú správu. Čeliť rakovine je obrovská výzva a silná psychika je nepochybne pomocou. V tomto prípade má Aneta skutočne veľkú devízu - od začiatku totiž o úspešnosti liečby nepochybuje.

Aneta Parišková bojuje s Non-Hodgkinovým lymfómom, teda so zhubným nádorom lymfatického systému. Prvú chemoterapiu dostala 5. mája, odvtedy sa jej chémia naliala do žíl už po štvrtýkrát.

Anetka sa so svojimi fanúšikmi delí o radosti aj starosti. Neodmlčala sa ani v prípade vážnej choroby, naopak, chce, aby jej drahí priaznivci vedeli, že boj neustáva a je odhodlaná zvíťaziť. Hoci to niekedy nie je ľahké.

Na Anetku sa už veľmi tešia aj kolegovia v JOJ:

​Okrem prirodzených následkov liečby, ako je strata vlasov či nevoľnosti, je pre Anetu nesmierne ťažká najmä iná vec - odlúčenie od rodiny. Do nemocnice si svojich troch synov a manžela vziať nemôže. "Nedočkavo sledujem ako mi odkvapkáva posledná infúzia a konečne, po piatich dňoch odídem z nemocnice domov za mojimi milovanými," okomentovala Anetka v piatok fotku z nemocnice so záberom na stojan s infúziou.

Túto situáciu nezažila po prvýkrát, a zrejme ani posledný. "Dnes som ukončila 4. cyklus chemoterapie a navyše som absolvovala CT vyšetrenie. Verím, že jeho výsledky budú priaznivé," prezradila Aneta a niet pochýb, že jej všetci ľudia veľmi želajú uzdravenie. Na obrazovky sa už čiastočne vrátila aspoň na pár dní, no podstatné je, aby to bolo natrvalo a v plnom zdraví.

Zdroj: instagram/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

07:25 Labková patrola
07:55 Káčerovo
08:20 NAŠI
07:50 NOVÁ ZÁHRADA
09:05 NA CHALUPE
10:25 NOVÉ BÝVANIE
06:45 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie
07:55 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie
09:10 Áno, šéfe! USA V.
07:50 Sníček
08:05 Okido II.
08:15 Viking Vicky
06:30 Vévodkyně
08:30 Modrý slon
09:55 Pomáda: Živě