Nečakané fotky! Belohorcová prekvapila tehotenským bruškom!

Nečakané fotky! Belohorcová prekvapila tehotenským bruškom!

Archívna reportáž
embed kód
Bývalá moderátorka erotických relácii na Slovensku, ale aj v Česku, 44-ročná Zuzana Belohorcová, žije už nejaký rôčik v slnečnom Miami. Za manželovým biznisom tam odišla aj s ich dvomi deťmi - 10-ročnou Salmou a 6-ročným Neviom. Netajila sa však tým, že by pokojne prijala aj tretie dieťa.

Roky plynú, a či už Zuzana Belohorcová tretie dieťa skutočne chcela, alebo nie, je to biologicky pomaly ale isto zmietnuté zo stola. Je však na prvý pohľad jasné, že v materstve sa blondínka našla.

Okrem vystavovania vlastných kriviek sú totiž jej deti Salma a Nevio hlavnou témou fotiek, ktoré pridáva na sociálnu sieť. Hlavne v dcérke sa zjavne vidí, aj právom, je totiž ako mamina kópia.

​Možno sa ale Zuzane za veľkým bruškom a radostným očakávaním zacnelo. Na Instagram totiž pridala fotky z čias, keď bola v očakávaní malej Salmy. "Krásne spomienky na najkrajšie obdobie v živote. Moje prvé tehotenstvo, keď sme čakali Salminku a zároveň sa rozhodovali zmeniť život od základu a začať odznova na opačnom konci sveta," vyznala sa Zuzana zo spomienok.

Krásne fotky nadchli mnohých. "Ubehlo desať rokov a dve deti, a vy stále vyzeráte ako dvadsiatka," zalichotila jej jedna z fanúšičiek a ostatní písali podobne. Tehotenstvo Zuzane skutočne svedčalo, tento stav už však zrejme nezažije. "Život píše krásne príbehy, tak sa teším na ďalšie," napísala Zuzana, ktorej optimizmus a láska k životu sú priam nákazlivé. Napokon, ako inak by sa aj dalo pristupovať k životu so šťastnou rodinou, na mieste večného leta a pri štedrých zdrojoch.

Zdroj: instagram/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 PROSTŘENO
09:30 Súdna sieň
06:10 DEDIČSTVO
07:35 Panelák
08:55 Simpsonovci III.
06:55 POLICAJTI V AKCII
08:10 Prvé oddelenie
08:35 Prvé oddelenie
07:30 Kúzlovanie
07:40 Rapotáčik
07:50 Sníček
07:25 Diana
09:30 Příšerky pod hladinou
11:10 Příliš pozdě na loučení