Jasmina svoje 31. narodeniny preplakala! A TOTO je dôvod!

Jasmina svoje 31. narodeniny preplakala! A TOTO je dôvod!

Archívna reportáž
embed kód
Jasmine Alagič, dnes už aj Vrbovskej, sa za ostatné dva roky obrátil život naruby, našťastie, dobrým smerom. Niet pochýb, že oslavy narodenín boli minulý a tento rok skutočne výnimočné - už ako pani Vrbovská, pred rokom s bábätkom v brušku, teraz už ako šťastná rodina.

Svoje 31. narodeniny oslávila Jasmina v sobotu v Chorvátsku, v istrijskej Opatii. Už pár dní si tam užíva s rodinkou more a po mesiacoch neslobody pre koronavírus, konečne aj trochu cestovateľskej radosti na dovolenke.

Ako je to v prípade páru Patrik - Jasmina už zvykom, pribudlo aj jedno prekrásne vyznanie na Instagrame. Rytmus sa za svoje city nehanbí a v siahodlhom statuse opäť raz potvrdil, že jeho láska a vďačnosť za manželku je nekonečná.

Rytmus už má jasno:

​Poďakovanie všetkým ľuďom za milé slová a gratulácie pridala neskôr aj Jasmina. No ako, vždy, nezabudla poďakovať najmä osudu. "Najšťastnejšia 31! V 30tke som si myslela, že sú to tie najkrajšie narodeniny, láskou vydatá, v brušku mini my dvaja, všetko krásne. Dnes tu ale mám celú moju rodinu pokope, najnádhernejšie, čo život môže dopriať," napísala slová, z ktorých úprimnosť a šťastie priam srší.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Najšťastnejšia 31ka!??? V 30tke som si myslela, že sú to tie najkrajšie narodeniny, láskou vydatá, v brušku mini my dvaja, všetko krásne ? Dnes tu ale mám celú moju rodinu pokope, najnadhernejšie niečo čo život môže dopriať! Som nenormálne šťastný človek a stále za to budem vyjadrovať vďaku. Je mi dopriaty jeden prenadherný život, Bože viem o tom, ďakujem!!! Od rána som sa rozplaka už niekoľko krát , pretože viete nemám vo svojom blízkom kruhu niekolko desiatok "priateľov" , mám ich o niečo menej a o niečo intenzívnejšich a skutočných a tí mi vedia venovať také slová ako len ľudia čo sa maju naozaj radi napíšu. Ďakujem za Vás ?❤️ Milujte svoj život akoby každý deň ste oslavovali narodeniny , žiaden deň sa nám už neopakuje, ani tento, ani ten zajtrajší, tak nech ten život stojí za to!! Mám Vás rada! S láskou Ja❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Jasmina Alagič Vrbovská (@jasmina_alagic),

O to viac prekvapili slová o slzách. "Som nenormálne šťastný človek a stále za to budem vyjadrovať vďaku. Je mi dopriaty jeden prenádherný život, Bože, viem o tom, ďakujem! Od rána som sa rozplakala už niekoľkokrát, pretože, viete, nemám vo svojom blízkom kruhu niekoľko desiatok priateľov, mám ich o niečo menej a o niečo intenzívnejších a skutočných, a tí mi vedia venovať také slová, ako len ľudia, čo sa majú naozaj radi," prezradila, čo ju po celý deň opakovane dojímalo k slzám. Ako to už býva, šťastná oslávenkyňa pridala aj odporúčanie, aby ľudia milovali každý deň. Ona je toho nepochybne dôkazom, že aj tak sa dá pristupovať k životu.

Zdroj: instagram/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 PROSTŘENO
05:50 DEDIČSTVO
07:20 Panelák VIII.
08:35 Simpsonovci II.
05:15 Súdna sieň
05:55 Hoď svišťom
06:40 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
06:20 On je fakt boží!
08:10 Altamira
09:55 Vášeň mezi řádky