Prípravy na príchod bábätka u Ďurovčíkovcov viaznu! TOTO je za tým!

Prípravy na príchod bábätka u Ďurovčíkovcov viaznu! TOTO je za tým!

Archívna reportáž
embed kód
Režisér a choreograf Ján Ďurovčík a jeho manželka Barbora čakajú prvé bábätko. Kým pred pár týždňami zvestovali svetu túto novinu len veľmi opatrne a ešte sa ani nechceli príliš tešiť, dnes už prvotný strach opadol. Prípravy na rozšírenie rodinky však predsa len trošku viaznu.

Azda najznámejší muzikálový režisér, 49-ročný Ján Ďurovčík a jeho o 25 rokov mladšia manželka Barbora sa už môžu tešiť naplno. Bruško rastie jedna radosť a nič nenasvedčuje tomu, žeby mal nastať nejaký problém, čoho sa na začiatku tehotenstva veľmi obávali.

Na príchod dieťatka sa už obaja zodpovedne pripravujú. "Počúvam svoj cit a počúvam svoju nádhernú manželku a... Nechcem to zakríknuť, preto o tom nechcem ešte veľmi rozprávať, ale strašne sa teším," prezradil nastávajúci otecko, že predsa len stále v ňom drieme istá poverčivosť.

​A nie je to len taká povedačka, Ján sa skutočne riadi tým, že sa nemá predbiehať. Žiadne veľké nákupy a zariaďovanie sa preto zatiaľ nekonajú. "Súvisí to s tým, že som poverčivý, takže hoci vieme, kde bude mať izbičku, ale veci, hoci sme už nejaké vybrali, tak naschvál zatiaľ nie je nič doma," prekvapuje Ďurovčík.

Barbora a Ján sa vzali presne pred rokom:

Ešte viac ale prekvapila Barbora, ktorá zareagovala na otázku redaktorka televízie tak prudko, až by sa z toho možno dalo niečo čítať. Keď vyslovil otázku, či "malý kope", rozhodne to neprepočula. "Malý? Prečo si povedal malý? Máš povedať malý alebo malá, ale nepoviem, čo to bude," ostala nastávajúca mamička napokon predsa len tajomná. Ale možno je jej prudká reakcia dôkazom, že ju zaskočilo, keby sa malo o bábätku hovoriť v mužskom rode. Ďurovčík prezradil, že dokonca už maju vybrané aj mená, nadovšetko si ale želá jediné - aby bolo všetko v poriadku.

Zdroj: TV JOJ/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

16:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:30 NOVINY
18:00 PRESTRETÉ
16:25 Policajti v akcii
17:30 Kosti X.
18:25 Kosti X.
16:50 Súdna sieň
17:55 Súdna sieň
19:00 Slnečno, sem-tam vraždy II.
17:25 Ovečka Shaun VI.
17:35 Knihy od Stonožky
17:45 Najmenší slon na svete
16:50 Lord of the Dance
18:35 Snové léto
20:15 Dopis na rozloučenou