Meghan a Harry sa dali dokopy s členmi gangu! Ide o peniaze

Meghan a Harry sa dali dokopy s členmi gangu! Ide o peniaze

Archívna reportáž
embed kód
Vojvodovia zo Sussexu, členovia kráľovskej rodiny, aj keď "odídení", rodičia ročného synčeka, a predsa v spojení s podsvetím? Nech si o Meghan a Harrym myslí človek čokoľvek, predsa len, snáď nikto by od nich nič nekalé nečakal. Ani tenti prípad nie je výnimkou.

Na prvý pohľad by zrejme nikomu ani nenapadlo, že ten párik so sieťkou na hlave, v bielej zástere, s hlavou sklopenou nad pracovným stolom, je jeden z najsledovanejších na svete. Na druhý pohľad je už jasné, že tváre poctivo pracujúcich ľudí patria Meghan a Harrymu, píš portál People.com.

Pochopiteľné, 38-ročná herečka a 35-ročný princ na tom nie sú tak zle, aby boli nútení privyrábať si v kuchyni pečením koláčikov. Naopak, svojou troškou prispeli na pomoc iným.

Pozrite sa na fotky z kuchyne, kde sa zvŕtali Meghan a Harry:

Odkedy prišli do Los Angeles, pomáhali Harry s Meghan už viacerým charitatívnym organizáciám, ktoré sa starajú o chorých, starých, alebo inak znevýhodnených ľudí. Tentokrát sa vojvodovia zmenili na jeden deň na pekárov, piekli pečivo a pripravovali jedlo. No neboli sami. Po ich boku sa v kuchyni zvŕtali aj členovia gangov. Našťastie, bývalí. "Vyhrnuli si rukávy a totálne sa ponorili do práce s našimi ľuďmi," povedal Greg Boyle z organizácie Homeboy Industries.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Thank you to Harry and Meghan, The Duke and Duchess of Sussex, for visiting and standing in kinship with our Café and Bakery teams yesterday! Our staff was thrilled to work alongside them as they helped prepare food and learned more about our newly launched #FeedHOPE program, which employs our program participants to provide meals to food-insecure seniors and youth across Los Angeles in the wake of the #COVID19 pandemic. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ For 32 years, Homeboy Industries has stood as a beacon of hope in Los Angeles to brave men and women seeking to transform their lives after gang-involvement and incarceration. Each year, we provide support to nearly 9,000 individuals through job training and free services such as tattoo removal, mental health services, GED classes, legal services, and more. Above all, we provide space for our clients to heal from intergenerational cycles of violence in a community of radical compassion. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ If you’d like to help provide second chances to brave men and women and their families, visit our website and stand with us at the link in our bio. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ? Credit: The Duke and Duchess of Sussex.

Príspevok, ktorý zdieľa Homeboy Industries (@homeboyindustries),

Organizácia Homeboy Industries pomáha už vyše 30 rokov ľuďom, ktorí v živote spadli do nelegálnych aktivít, aby sa dostali z okraja spoločnosti späť do poriadneho života. Pre ľudí, ktorí v živote zažili temné veci, je veľká vec, ak také hviezdy, ako je Harry a Meghan, nemajú problém postaviť sa k nim a spolupracovať. "Ďakujeme Harrymu a Meghan za návštevu a súčinnosť. Naši zamestnanci boli z práce po ich boku nadšení," nešetrila slovami chvály organizácia. Pomoc bola tentokrát cielená najmä ľuďom, ktorí sa pre pandémiu ocitli v núdzi.

Zdroj: People/Instagram/Topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 PROSTŘENO
05:50 DEDIČSTVO
07:20 Panelák VIII.
08:35 Simpsonovci II.
05:15 Súdna sieň
05:55 Hoď svišťom
06:40 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
06:20 On je fakt boží!
08:10 Altamira
09:55 Vášeň mezi řádky