Pribrala, schudla, je to prsiami?! Iveta Malachovská TAKTO zhodnotila svoju postavu!

Pribrala, schudla, je to prsiami?! Iveta Malachovská TAKTO zhodnotila svoju postavu!

Pred kamerou stojí už vyše 30 rokov a za tú dobu sa stala priam ikonou moderátorského remesla. Napriek tomu, že je vo svojej práci absolútny profík, ľudia donekonečna riešia jej postavu. Z toho ši však 54-ročná Iveta Malachovská už dávno ťažkú hlavu nerobí.

Každý, kto sa dobrovoľne postaví pred zrak verejnosti, musí počítať s tým, že príde reakcia. Nie vždy je pritom lichotivá, skôr naopak. Ivete Malachovskej sa dá z profesionálneho hľadiska vytknúť len máločo, o to viac všetci dokola riešia každé jej kilo.

Nikdy nekončiacu tému by azda slabšieho povahy nedokázali znášať celé roky, no Iveta je úplne v pohode. Reči vôbec nerieši, doslova idú mimo nej.

Iveta sršala humorom aj v relácii Všetko, čo mám rád:

​Okrem toho, že dokáže byť úspešná s každým kilom navyše či bez neho, je presvedčená, že jej postava je úplne v poriadku. "Ja keď som mala 25 rokov a 48 kíl, aj tak som na obrazovke vyzerala, že som pribrala, lebo mám proste prsia a prsia pridávajú každému," vysvetľuje, prečo opticky pôsobí, že je bacuľatejšia.

No jednu "chybičku" krásy Iveta priznáva. "Nikdy som nemala pás, myslím ten osí, som skôr chlapčenský typ, a nikdy ho už ani mať nebudem. Som so sebou spokojná, som šťastná, zdravá a ešte k tomu aj milovaná, a to sú veci, ktoré má v súčasnosti málokto," vytrela Iveta ohováračom zrak jasným argumentom.

​Iveta sa však predsa len cielene udržuje v kondičke, napríklad pravidelným pohybom na stacionárnom bicykli, ale aj prechádzkami. "Bývam pri Horskom parku, často chodím tam alebo na Kamzík, ale už to nie je o behu, ako pred 5 rokmi, už toľko nevládzem, ale aj rýchla chôdza je rovnako efektívna nielen na kondičku, ale aj na hlavičku. A ešte aj občas plávam," hovorí Iveta o svojich aktivitách.

No najdôležitejší je Ivetin odkaz všetkým, ktorí sa trápia zbytočnosťami, alebo majú nebodaj ešte aj potrebu riešiť iných ľudí. "Život je krátky a krásny, a užívajte si každý jeden deň, pretože zajtra tu fakt nemusíme byť," uzavrela Malachovská a jasne tak dala najavo, aký má prístup k životu.

Zdroj: TV JOJ/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
05:00 NOVÁ ZÁHRADA
05:40 DEDIČSTVO
07:20 Panelák VIII.
05:35 Dovidenia, stará mama! II.
06:10 POLICAJTI V AKCII
07:15 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
05:10 Cesta domů
06:55 Bláznivé námluvy
08:45 Martin a Venuše