Zomrela hviezda seriálov Priatelia, Chirurgovia či Sex v meste! Prehrala druhý boj s rakovinou!

04.06.2020 22:39 Topstar.sk Showbiznis
Zomrela hviezda seriálov Priatelia, Chirurgovia či Sex v meste! Prehrala druhý boj s rakovinou! Zdroj: Reprofoto/Yahoo.com
Medzi hercami sú takí, ktorí azda nikdy vo svojej kariére nedostali šancu zahrať si väčšiu úlohu. No množstvo skvelo zahraných menších úloh v seriáloch či filmoch z nich aj tak urobilo legendy. Jednou z nich bola Mary Pat Gleason, ktorá, žiaľ, svoj boj o život so zákerným ochorením prehrala.

Herečka Mary Pat Gleason podľahla rakovine maternice vo veku 70 rokov. Prvýkrát jej zákerné ochorenie diagnostikovali v roku 2014, no po roku sa tešila z radostnej správy lekárov, že rakovinu porazila.

Avšak choroba sa, žiaľ, talentovanej herečke vrátila v plnej sile a Mary už druhú bitku o život nezvládla, zverejnil portál Variety. Druhého júna 2020 rakovine podľahla. Smutnú správu oficiálne oznámil herečkin synovec John Brostrom.

Pozrite si jednu z mnohých vtipných scén skvelej komediálnej herečky:

Herečkina najbližšia rodina obdržala množstvo kondolencií, za ktoré sú všetkým fanúšikom a priateľom vďační, avšak požiadali, aby verejnosť a médiá rešpektovali ich súkromie. Mary ešte počas života vyslovila posledné želanie a požiadala o súkromný obrad za prítomnosti najbližšej rodiny.

Mary Pat Gleason bola herečka menších epizódnych úloh, ktorých má na konte až 170 naprieč celým spektrom televíznych seriálov a filmov v USA. Spomedzi mnohých iných to bola napríklad úloha zdravotnej sestry v Priateľoch, ktorej Ross nechtiac trafil pukom medzi oči, či úloha nepríjemnej učiteľky dvojičiek v sérii Zúfalé manželky a mihla sa aj seriáloch Sex v meste či Krok za krokom.

Zdroj: variety.com/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:15 Byť zdravý je výhra
20:25 Šport
19:30 Profesionáli II.
20:30 Bournovo ultimátum
23:00 Bučkovci - Slnko, seno, dedina
19:00 Súdna sieň
20:10 Myšlienky vraha VII.
20:55 Kosti
19:35 Arthur a Minimojovia
20:00 Z rozprávky do rozprávky
20:10 Macko Uško
18:35 Můj šálek kávy
20:15 Smrt čeká všude
22:30 Sbohem, královno