Zatiahnuté
21°
Bratislava
Metod, Cyril
5.7.2022
Celebritnej čerstvej mamičke to trošku UŠLO! Ale je to jasný dôkaz, že dojčí
Zdielať na
Showbiznis

Celebritnej čerstvej mamičke to trošku UŠLO! Ale je to jasný dôkaz, že dojčí

Archívna reportáž

Bývalá misska a úspešná modelka je napriek svojej profesii stále najmä človek z mäsa a kostí. Iba pred dvoma týždňami sa Alene Šeredovej narodila dcérka Vivienne Charlotte a materstvo si užíva plnými dúškami. Po pôrode vyslovene žiari šťastím a nemá problém sa zvečniť v tých najprirodzenejších polohách.

So svojimi fanúšikmi sa prostredníctvom fotografií podelia o radosť a šťastie, ktoré zažíva počas prechádzok v rozkvitnutej prírode so svojím malým pokladom. Avšak pozornému oku neujde malý detail, ktorý svedčí o tom, že svojmu bábätku dožičí to najlepšie čo je v jej možnostiach.

Podľa vzhľadu modelky by si nezainteresovaný divák pomyslel, že Alena je jedna z tých mladých mamičiek, ktorá prešlo rovno z vysokoškolských lavíc rovno k materským povinnostiam. Svieža pleť, radostný úsmev na tvári a štíhla postava dokonale maskujú Alenin vek a fakt, že na jej chrbte visia už štyri krížiky.

Alena Šeredová mala s bývalým mužom Gigim Buffonom doslova talianske manželstvo, v jeho rodnom Taliansku boli mimoriadne prominentný pár:

​Modelka, ktorá žije a svoje tri deti vychováva v talianskom Turíne sa mohla konečne vybrať s malou Vivienne do prírody. Situácia okolo koronavírusu pomaly tíchne aj v najviac zasiahnutom Taliansku. "Náš prvý výlet," píše sa v popise fotografie na modelkinom instragramovom profile a je dosť možné, že ide o záhradu prislúchajúcu k vile miliardárskeho páru.

Avšak tričko v dievčensky ružovej farbe prezrádza, že mamička svoje bábätko kŕmi tým najvýživnejším pokrmom - materským mliekom. Drobný fliačik na tričku šibalsky prezrádza toto intímne tajomstvo, a tak je zrejmé, že mamičke nič nebráni v užívaní si ukážkového priebehu tohto krásneho popôrodného obdobia.

Alena sa na Instagrame podelila o radosť z prvej prechádzky v prírode so svojim malým pokladom:

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

La nostra prima gita #festadellarepubblicaitaliana @eggczsk #prvnivylet @babyholding #duesettimanedivita

Príspevok, ktorý zdieľa Alena Šeredová (@alenaseredova),

Alena Šeredová má okrem Viviene aj dvoch synov so svojím bývalým manželom, slávnym talianskym futbalistom Gigim Buffonom. Ich vzťah bol podľa ich vlastných slov veľmi nešťastný a odlúčenie im život veľmi uľahčilo. Futbalista Gigi je šťastne zamilovaný do talianskej moderátorky Ilarii D´Amico. Alena zase päť rokov tvorí pár s novou láskou, talianskym miliardárom a dedičom automobilky Fiat Alessandrom Nassim, s ktorým tesne po štyridsiatke oznámila radostnú správu o tehotenstve. Dnes sa obaja rodičia tešia zo zdravej dcérky a zdá sa, že modelka na druhý pokus našla konečne svoje rodinné šťastie.

Súvisiace články

Najčítanejšie