Hercovi porodí dieťa už štvrtá žena! Známy sukničkár bude otcom po šiestykrát!

Hercovi porodí dieťa už štvrtá žena! Známy sukničkár bude otcom po šiestykrát! Zdroj: www.vogue.com
Vo filmoch láme srdcia jedno za druhým, no evidentne je to veľmi podobné aj v reálnom živote. Napokon, treba uznať, že je skutočne mimoriadne príťažlivý, o čom svedčí aj fakt, že napriek zväčša negatívnym postavám, sa tento herec pravidelne umiestňuje veľmi vysoko v rebríčkoch najsexi celebrít.

Modrooký a blonďavý Londýnčan Jude Law pôsobí, žeby mal hrať skôr anjelské postavy, ako tie zákerné, ktoré dostáva. No zrejme v sebe skutočne čosi "diabolské" má, keďže sa mu darí rovnako úspešne ženy zvádzať, ako opúšťať.

Koľko žien podľahlo čaru tohto 47-ročného Angličana sa zrejme nikto nikdy nedozvie. Istý je ale fakt, že štyri z nich priviedol do druhého stavu, píše portál Daily Mail.

Jedna z najvýraznejších rolí Jude Lawa bola vo filme A.I.:

Tri deti má zvodca s prvou manželkou, herečkou Sadie Frost, pričom najstarší syn má už 22 rokov. Desaťročnú dcéru má Jude s modelkou Samanthou Burke, a 5-ročnú dcérku má s pesničkárkou Catherine Harding. Tesne po jej narodení sa dal dokopy s 32-ročnou psychologičkou Phillipou Coan, do ktorej je stále veľmi zamilovaný, ako tvrdí.

​Minulý rok v máji sa vzali a onedlho sa rodinka rozrastie. "Mám obrovské šťastie, že som so ženou, do ktorej som úplný blázon. Som šťastný, že som s niekým, s kým sa zabávam najviac v živote. A mať viac detí bude prosto úžasné," povedal pred časom herec. Podľa bruška nastávajúcej mamičky príde bábätko na svet zrejme niekedy koncom leta.

Zdroj: dailymail.co.uk/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

08:00 Labková patrola II.
08:15 Doba ľadová
09:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
06:40 Súdna sieň
08:15 Návrat do budúcnosti 3
10:45 Šťastný Luke
07:55 Keď je pečenie umenie III.
08:40 Hotelová inšpekcia XV.
09:35 Hotelová inšpekcia XV.
08:05 Okido I.
08:15 Viking Vicky
08:35 Máša a medveď II.
07:10 Lord of the Dance
08:55 Psí poslání
11:05 Čarodějovy hodiny