FOTO: Aneta Parišková prišla o vlasy, postavila sa k tomu statočne!

FOTO: Aneta Parišková prišla o vlasy, postavila sa k tomu statočne!

Archívna reportáž
embed kód
Pred pár dňami priznala jojkárska moderátorka Aneta Parišková, že podstupuje ťažký boj. Súper je, žiaľ, neviditeľný, no o to zákernejší. Anetka má za sebou prvé dávky chemoterapie a je konečne doma s rodinou. No prišli následky liečby.

Obvyklou liečbou v prípade rakoviny býva chemoterapia. V ružinovskej nemocnici ju pred dvomi týždňami začala podstupovať 46-ročná Aneta Parišková. Od začiatku je plná optimizmu a viery, že rakovinu lymfatických uzlín porazí.

Jednu vec ale nedokáže zvrátiť asi nikto, kto podstupuje liečbu chemoterapiou. V prípade žien ešte o niečo nepríjemnejšiu skúsenosť - stratu vlasov.

Manžel Miro je Anetke veľkou oporou:

​Aj k tomu sa ale Anetka postavila čelom, a skôr, ako by postupne prišla o svoju hrivu, vzdala sa jej dobrovoľne. "Tak už to prišlo. Dva týždne od začiatku chemoterapie mi začali vypadávať celé chumáče vlasov. A tak sa naša kuchyňa zmenila na kaderníctvo. Pred úplným vystrihaním sme ešte skúsili punkerský štýl," napísala k fotkám Anetka a nezabudla na humor ani v tejto situácii.

So strihaním pomohol jojkárke jej manžel Miroslav, napokon, vziať do ruky strojček a dať to dohola nie je až také umenie. Anetka tak správne neriskovala návštevu kaderníctva a ešte sa doma aj zabavili. Treba povedať, že jej to veľmi seklo aj s punkerským zostrihom, no rovnako dobre vyzerá aj s holou hlavou. Keď je v očiach dobro, všetko ostatné je už nepodstatné - v podobnom duchu pribúdali aj desiatky komentárov so želaním skorého uzdravenia.

Zdroj: instagram/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

08:15 Doba ľadová
09:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
11:20 Diabol nosí Pradu
08:15 Návrat do budúcnosti 3
10:45 Šťastný Luke
12:45 Prvé oddelenie
07:55 Keď je pečenie umenie III.
08:40 Hotelová inšpekcia XV.
09:35 Hotelová inšpekcia XV.
08:15 Viking Vicky
08:35 Máša a medveď II.
08:40 Rapotáčik
07:10 Lord of the Dance
08:55 Psí poslání
11:05 Čarodějovy hodiny