Speváčka Adele ako poradkyňa?! Meghan a Harry si nemohli vybrať lepšie!

18.05.2020 08:37 Topstar.sk Showbiznis

Speváčka Adele ako poradkyňa?! Meghan a Harry si nemohli vybrať lepšie!

Archívna reportáž
embed kód
Pod horúcim losangelským slnkom sa rodí nové priateľstvo. Po tom, čo Harry a Meghan opustili Veľkú Britániu a túlali sa po severoamerickom kontinente, sa zdá, že konečne našli svoj nový domov. A to hneď vedľa jeden z najlepších speváčok dnešných dní, Adele.

Pár vojvodov zo Sussexu sa ubytoval na prominentnej adrese v Beverly Hills len nedávno, no vo svojom susedstve si nemohli zaželať vhodnejšieho človeka, ako slávnu britskú speváčku Adele. Tá svojou náturou Harrymu pripomenie jeho sladký domov, Veľkú Britániu, a Meghan zas svojimi kontaktmi a známosťami môže otvoriť nové obzory vo svete šoubiznisu.

Podľa informácii denníka The Mirror sa 32-ročná speváčka veľmi ochotne podujala Harrymu a Meghan radiť, kam sa vybrať vo voľnom čase a zachovať si pritom súkromie, či akú škôlku vybrať pre ich malého Archieho. Adele sa s prominentným párikom zoznámila pred dvomi rokmi na jednej z mnohých charitatívnych akcií vo Veľkej Británii, a náramne si padli do oka. Po tie roky ich delila diaľka a kráľovské povinnosti, no tie sú teraz už minulosťou a ich priateľské vzťahy tak nabrali na intenzite.

Adele prežíva jedno krásne obdobie, venuje sa športu, zdravej strave, svojmu synčekovi a údajne pre svojich fanúšikov pripravuje nový album:

„Adele susedstvo v Beverly Hills doslova miluje. Odporučila im škôlku, kam chodil jej syn Angelo. Je veľmi diskrétna a tak sa malý Archie nemusí obávať, že bude bombardovaný fanúšikmi či paparazzi,“ povedal zdroj pre The Mirror. „Meghan obdivuje Adelino umenie vyhýbať sa pozornosti, napriek tomu, že je obrovská hviezda,“ tvrdí zdroj.

​Párik sa uvelebil v naozaj honosnom dome s ôsmimi izbami a dvanástimi kúpeľňami. Ten je len na skok vzdialený od o polovicu menšieho domčeka speváčky Adele. Luxusnú vilu v hodnote 7 a pol milióna eur si prenajali od filmového producenta Tylera Perryho, tá je svojím vybavením a polohou ideálnym miestom na prečkanie karantény a udomácnení sa v prostredí tých najväčších amerických boháčov. Pre Meghan to nebude až tak nezvyčajné, keďže v Los Angeles vyrastala, avšak tentokrát je jej adresa o niečo luxusnejšia.

Na prechádzke v susedstve teraz môže naraziť na hviezdy ako Rod Stewart, Sylvester Stallone, Elton John, a tiež si môže vybehnúť na kávičku s jej dobrou kamarátkou, Serenou Williams.

Zdroj: The Mirror.uk/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

18:00 BEZ SERVÍTKY
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
18:40 Kosti XII.
19:40 Profesionáli II.
20:30 Návrat hrdinu
18:00 Súdna sieň
19:05 Spravodlivosť v krvi X.
20:10 9-1-1 III.
18:20 Labková patrola II.
18:45 SpongeBob v nohaviciach IX.
19:10 Malí fidlikanti
18:20 Dobrodružství Hucka Finna
20:15 Nádech pro lásku
22:20 Slunce, seno, erotika