Jasmina vyhlásila veľké pátranie po majiteľovi TOHTO domčeku! Chce ho kúpiť!

Jasmina vyhlásila veľké pátranie po majiteľovi TOHTO domčeku! Chce ho kúpiť!

Archívna reportáž
embed kód
Hoci majú všetko, stále sa dá mať viac. Rytmus a Jasmina si žijú ako vo vatičke vo svojom dome v Malinove neďaleko Bratislavy. Ani karanténa ich však neudrží dlho doma a podľa fotiek je jasné, že podnikajú výlety kade-tade.

Rytmus a Jasmina chodia po výletoch či dovolenkách obvykle veľmi intenzívne. Koronavírus ich aktuálne zastavil, či lepšie povedané, výrazne obmedzil. Aj tak si ale pobyt v prírode nevedia odpustiť.

Jasmina pridala v piatok do svojho príbehu na Instagrame videjko, ktoré nakrútila pri jazere. Neprezradila, kde sa nachádza, ale zjavne ju ľudoprázdne miesto očarilo.

TOTO je chatka, ktorej majiteľa Jasmina hľadá:

​​Mama malého Sanela spravila záber na jazero ukryté medzi stromami. "Pozrite sa, na aké prekrásne miesto sme sa dostali," povedala evidentne očarená Jasmina. Zrejme ale musela byť daná lokalita skutočne výnimočná, lebo Jasminin mobil ostal stáť na maličkej chatke uprostred jazera.

Zdroj: Instagram/JA

​Chatka s vodným mlynom rozhodne nepôsobí ako miesto na bývanie pre rodinu, no i tak zazneli prekvapivé slová. "Urgentne potrebujem zistiť, kto toto vlastní, pretože to úplne seriózne vážne chcem kúpiť," povie odhodlane Jasmina. Veľmi tým pobaví svojho manžela, lebo hoci ho nevidno, evidentne jemu patria nasledovné slová: "Ty sa nerehoc, lebo ty to platíš". Jasmina zavelila, otázkou je už len to, či sa jej podarí nájsť majiteľa a či bude ochotný chatku predať.

Zdroj: instagram/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

20:35 Nemocnica
21:40 Na hrane
22:30 Sedem
20:30 Indiana Jones a chrám skazy
23:00 Vojak 3
01:00 Profesionáli III.
20:10 Myšlienky vraha VIII.
21:00 Vtierka Castle
21:55 Vtierka Castle
20:45 Volám sa Caillou V.
21:05 Okido I.
21:25 Bob staviteľ XV. - XVIII.
20:15 Kuře s ušima
22:25 Ve jménu ďábla
00:00 Domino