Rozvodový boj Prachařovcov sa začína! Ide aj o dom a dcéru Miu!

Rozvodový boj Prachařovcov sa začína! Ide aj o dom a dcéru Miu!

Archívna reportáž
embed kód
Je to presne rok, čo sa na svetlo dostala zrejme hlboká kríza v manželstve Agáty a Jakuba Prachařovcov. V apríli sa Jakub zbalil a odišiel, odignoroval aj Agátine narodeniny. Stihol si už nájsť novú priateľku a Agáta má za sebou tiež pár románikov. Zrejme už nie je dôvod, aby manželstvo ďalej držali.

Ktovie, či Agáta dúfala v nejaký náhly zvrat, keď ešte prednedávnom tvrdila, že s rozvodom sa nie je kam ponáhľať, píše portál Blesk.cz. To, čo nazývala len "pečiatkou na úradnom papieri", ale zrazu zrejme začala považovať za dôležité, zamierila totiž k právnikovi.

Počas uplynulého roku sa v živote Agáty a Jakuba udialo mnoho vecí, ktoré by sa dali nazvať pre manželstvo likvidačnými. Už len to, že Jakub má od októbra priateľku, 28-ročnú modelku Denisu Dvořákovú, je pomerne jasný signál, že o návrate k rodine neuvažuje.

Toto o Jakubovi prezradila Jiřina Bohdalová, s ktorou majú blízky vzťah:

​Síce spolu Agáta a Jakub neprestali komunikovať, no ich kontakty sa obmedzili len na nutné záležitosti ohľadom vzťahu s Jakubovou 2-ročnou dcérou Miou. Práve dievčatko bude asi najvýznamnejším bodom v rozvodovom spore. "Musia to vyriešiť a skúsiť sa dohodnúť, ako to bude s Miou. Tiež musia vyriešiť, čo bude s domom, ktorý si spoločne počas manželstva postavili," prezradil zdroj blízky Prachařovcom.

​Agáta priznala, že rozvodového právnika skutočne navštívila. "Áno, rozvádzam sa, ale viac sa k tomu momentálne nechcem vyjadrovať," stroho potvrdila, čím aktuálne prechádza. Otázny ostáva aj spôsob naloženia so spoločným domom. "Chcela som dom v provensálskom štýle, Jakub chcel betón. Ako správna manželka som ustúpila," priznala pomýlené nastavenie Agáta. Je teda možné, že dom sa buď predá a peniaze si rozdelia, alebo ostane Jakubovi a ten Agátu vyplatí. Tá má kam ísť, vila jej mamy, herečky Veroniky Žilkovej je dočasne prázdna.

Zdroj: blesk.cz/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

05:25 Noviny TV JOJ
06:05 Krimi
06:40 Noviny TV JOJ
05:00 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:50 Súdna sieň
06:55 Súdna sieň
05:00 Spackané plastické operácie II.
05:45 V divočine s Bearom Gryllsom
06:25 Extrémni žgrloši III.
05:05 Pat a Mat
05:15 Zabi nudu! II.
05:20 Tashiho svet
06:50 Hvězda na střední
08:20 Ve stínu slávy
10:05 Princ Krasoň