Bankrot?! Belohorcovej sa pre koronavírus rúca jej americký sen!

Bankrot?! Belohorcovej sa pre koronavírus rúca jej americký sen!

Archívna reportáž
embed kód
Kedysi obľúbená moderátorka, ktorú preslávili aj erotické fotky v kalendári. Televízna kariéra je už dávno minulosťou, dráždivé fotky ešte z času na čas na sociálnu sieť pridá. Inak žije 44-ročná Zuzana Belohorcová už roky sporiadaným rodinným životom v USA.

Po svadbe s českým podnikateľom Vlastom Hájkom sa presťahovali do amerického letoviska Miami. A žili skutočne americký sen, v absolútnom blahobyte rozkvital Hájkov biznis s nehnuteľnosťami.

Je už ale úplne jasné, že koronavírus ani zďaleka neohrozuje len zdravie. To, čo spôsobí so svetovou ekonomikou, bude veľmi bolestné. Ľudia prichádzajú o prácu, podnikatelia o zákazníkov. V tomto prípade sa ani v USA žiadny sen nekoná.

Pred časom hovorila Zuzana o treťom dieťati, zrejme už tieto plány padli:

​Pocítili to aj Zuzana s Vlastom, píše portál Blesk.cz. Dokonca sa museli odsťahovať z bytu v luxusnom mrakodrape. "Opustili sme apartmán na 22. poschodí, kde sme žili, lebo v dome sa objavili už tri nákazy koronavírusom a predčasne ukončili nájomnú zmluvu," objasnila Belohorcová zároveň aj nepríjemnú správu o strate nájomníkov.

​Neostali však rozhodne bez strechy nad hlavou, presťahovali sa do rezidencie, ktorú doteraz prenajímali. "Máme tu záhradu, bazén a voľnosť, to v mrakodrape nebolo, všetko sa uzavrela a mala som aj strach o rodičov, ktorí tu sú s nami a čakajú na repatriačný let domov," priznala Zuzana najväčšie obavy.

No vrásky jej pôsobí aj ekonomická stránka pandémie. "Na celú sezónu sme mali vybookovanú rezidenciu s bytmi, ale to padlo, všetci to zrušili, takže zárobok je nula. Našťastie sme mali dosť našetrené, tak sme všetko vybrali a bieda nám iste nehrozí. Američania žiadne zásoby a peniaze nemajú, tak to bude ešte veľmi ťažké," zamyslela sa nad blízkou budúcnosťou. Zatiaľ sú v USA obchody zásobované dobre, akurát je väčšina zatvorená. Opatrenia pritvrdzujú aj tam, no Zuzana hrdá na to, odkiaľ pochádza. Naše opatrenia sa jej zdajú byť najlepšie.

Zdroj: Blesk.cz/Instagram/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:15 18 ROKOV S TV JOJ
20:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
19:35 Profesionáli VIII.
20:25 Darkyňa smrti
22:30 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
19:00 Súdna sieň
20:10 Myšlienky vraha IV.
20:55 Dr. House VII.
19:35 Rev a motoroví miláčikovia I.
20:00 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
20:10 Macko Uško
18:10 12 darů do života
20:15 Rukojmí
22:10 Potížísta