Bankrot?! Belohorcovej sa pre koronavírus rúca jej americký sen!

Bankrot?! Belohorcovej sa pre koronavírus rúca jej americký sen!

Archívna reportáž
embed kód
Kedysi obľúbená moderátorka, ktorú preslávili aj erotické fotky v kalendári. Televízna kariéra je už dávno minulosťou, dráždivé fotky ešte z času na čas na sociálnu sieť pridá. Inak žije 44-ročná Zuzana Belohorcová už roky sporiadaným rodinným životom v USA.

Po svadbe s českým podnikateľom Vlastom Hájkom sa presťahovali do amerického letoviska Miami. A žili skutočne americký sen, v absolútnom blahobyte rozkvital Hájkov biznis s nehnuteľnosťami.

Je už ale úplne jasné, že koronavírus ani zďaleka neohrozuje len zdravie. To, čo spôsobí so svetovou ekonomikou, bude veľmi bolestné. Ľudia prichádzajú o prácu, podnikatelia o zákazníkov. V tomto prípade sa ani v USA žiadny sen nekoná.

Pred časom hovorila Zuzana o treťom dieťati, zrejme už tieto plány padli:

​Pocítili to aj Zuzana s Vlastom, píše portál Blesk.cz. Dokonca sa museli odsťahovať z bytu v luxusnom mrakodrape. "Opustili sme apartmán na 22. poschodí, kde sme žili, lebo v dome sa objavili už tri nákazy koronavírusom a predčasne ukončili nájomnú zmluvu," objasnila Belohorcová zároveň aj nepríjemnú správu o strate nájomníkov.

​Neostali však rozhodne bez strechy nad hlavou, presťahovali sa do rezidencie, ktorú doteraz prenajímali. "Máme tu záhradu, bazén a voľnosť, to v mrakodrape nebolo, všetko sa uzavrela a mala som aj strach o rodičov, ktorí tu sú s nami a čakajú na repatriačný let domov," priznala Zuzana najväčšie obavy.

No vrásky jej pôsobí aj ekonomická stránka pandémie. "Na celú sezónu sme mali vybookovanú rezidenciu s bytmi, ale to padlo, všetci to zrušili, takže zárobok je nula. Našťastie sme mali dosť našetrené, tak sme všetko vybrali a bieda nám iste nehrozí. Američania žiadne zásoby a peniaze nemajú, tak to bude ešte veľmi ťažké," zamyslela sa nad blízkou budúcnosťou. Zatiaľ sú v USA obchody zásobované dobre, akurát je väčšina zatvorená. Opatrenia pritvrdzujú aj tam, no Zuzana hrdá na to, odkiaľ pochádza. Naše opatrenia sa jej zdajú byť najlepšie.

Zdroj: Blesk.cz/Instagram/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

22:35 Za sklom
00:05 Spackané plastické operácie III.
01:05 Bez servítky
22:30 Atlas mrakov
01:55 Simpsonovci XXIX.
02:10 Simpsonovci XXX.
22:50 Hawaii 5.0 X.
23:50 Myšlienky vraha
00:50 Myšlienky vraha
22:50 Okido I.
23:05 Pat a Mat
23:15 Zabi nudu!
22:20 Expendables: Postradatelní 3
00:30 Jedna mezi oči
01:55 Svobodní se závazky