Ďurica, Müller, Bič a ďalší umelci zdieľajú TENTO dôležitý odkaz!

26.03.2020 23:15 Topstar.sk Showbiznis

Ďurica, Müller, Bič a ďalší umelci zdieľajú TENTO dôležitý odkaz!

Archívna reportáž
embed kód
Koronavírus zasiahol aj známe tváre zo sveta slovenského šoubiznisu. Našťastie, v pozitívnom zmysle. Muzikanti sa pridali k výzve #zostavamdoma. Svojich fanúšikov na sociálnych sieťach chcú motivovať k tomu, aby seba aj svojich najbližších v čase zúriacej pandémie chránili pred rizikom nákazy.

Slovenskí umelci Adam Ďurica, Richard Müller, Karmen Pál-Baláž, Štefan Štec, Buranowski, Peter Bič, Oskar a ďalší sa na Instagrame pripojili k výzve #zostavamdoma. Všetci sa riadia heslom, že aj doma môže byť zábava.

Pridali sa tak ku svetovým hviezdam ako Demi Lovato, Elton John, Sam Smith či Camila Cabello, ktoré už pred pár dňami podporili výzvu #IStayHomeFor.  Chcú tak podporiť druhých v dodržiavaní preventívnych opatrení v čase celosvetovej pandémie spôsobenej šírením koronavírusu.

Aj Richard Müller sa pridal k výzve:

Adam Ďurica tiež zostáva doma:

Buranowski s rodinou sa tiež rozhodli zostať doma:

„Týka sa to naozaj každého z nás. Nie je to jednoduché, nie vždy sa to dá vydržať, ale všetci veríme, že to má zmysel. Robíme to nie len kvôli sebe, ale aj pre tých druhých. Nech je to ktokoľvek, rodina, priatelia, crew, banda, spolužiaci, stále sme to my. Pripojte sa aj vy! Zostať doma môže byť aj zábava, veď máme pre koho,“ odkázali slovenskí interpreti a interpretky svojim priaznivcom cez sociálne siete, pričom fanúšikov a fanúšičky zároveň nabádajú, aby každý, kto sa k výzve pripojí, priebežne nominoval ďalších troch ľudí, ktorí by sa mohli pridať tiež.

Richard  Müller sa pridal s vtipnou slovnou hračkou:

Zdroj: SITA/instagram/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

13:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
15:30 NAŠI I.
16:05 Mama, ožeň ma!
13:40 Rodinné záležitosti
14:50 Profesionáli III.
15:35 Simpsonovci IX.
14:30 Dr. House VI.
15:25 Slnečno, sem-tam vraždy I.
16:20 Vražedné čísla VI.
14:40 Tashiho svet
14:50 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
15:05 Ruby z dúhy I.
13:10 Prázdniny!
15:05 Kincsem
17:15 Zamilovaní