Gény zosnulého Paula Walkera sa prejavili! TAKTO vyzerá jeho už dospelá dcéra!

24.03.2020 15:17 Topstar.sk Showbiznis

Gény zosnulého Paula Walkera sa prejavili! TAKTO vyzerá jeho už dospelá dcéra!

Archívna reportáž
embed kód
Americký herec Paul Walker by tento rok oslávil 47 rokov. No je to už sedem rokov, čo po tragickej nehode navždy opustil tento svet. Keby tu bol, určite by bol na jednu vec veľmi pyšný.

Dokonalým dielom zosnulého herca je jeho dcéra Meaddow Walker (21), ktorá po ňom nepodedila len jeho pekné črty, ale aj dobré srdce.

Už to bude sedem rokov, čo Meadow tragicky prišla o svojho otca. Pre herca, ktorý stvárnil Briana O´Connora v akčnom filme Rýchlo a zbesilo sa práve "rýchlosť a zbesilosť" stala osudnou. Keď sa 30. novembra v roku 2013 vracal z charitatívnej akcie pre obete tajfúnu Haiyan, v obrovskej rýchlosti narazil do lampy pouličného osvetlenia. On, ani jeho spolujazdec, nemali šancu prežiť.

Kolegovia z filmu Rýchlo a zbesilo sa spojili s hudobníkmi Wiz Khalifom a Charlie Puthom a hercovi venovali pieseň in memoriam:

Najcitlivejšie roky dospievania tak Meadow prežila vyrovnávaním sa so smrťou milovaného otca.

Paulova dcéra, Meadow Walker:

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

21 in Tokyo????

Príspevok, ktorý zdieľa Meadow Walker (@meadowwalker),

Paul bol počas svojho života známy tým, že časť svojho zárobku pravidelne venoval rôznym charitám. Najzaujímavejšie na tom je, že na rozdiel od iných známych tvárí, si tieto aktivity nechával pre seba. Jeho dcéra sa ale rozhodla vyjsť s týmto šľachetným činom na svetlo sveta a pokračovať v otcovom poslaní. Na jeho počesť založila charitatívnu organizáciu s názvom Paul Walker Foundation.

Na svoj vek má Meadow veľmi cnostné záľuby:

Na svojej sociálnej sieti zdieľa prevažne fotky z charitatívnych návštev a projektov a šíri tak osvetu medzi svojich fanúšikov. Na mladé dievča v jej veku je to veľmi sympatická záľuba, a možno práve preto ma na konte až 2,1 miliónov fanúšikov.

Zdroj: instagram/youtube/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

10:20 Súdna sieň
11:20 Aféry
12:00 INKOGNITO
10:05 Najlepšie svetové videá V.
11:25 Áno, šéfe! USA IV.
12:20 NOVÁ ZÁHRADA
10:20 Nákupné maniačky
11:45 UHÁDNI MÔJ VEK
12:25 Vražedné Miami
10:50 Jahôdka a jej kamaráti I.
11:10 Medzi nami zvieratkami
11:20 Arthur a Minimojovia
10:55 Rande naslepo
12:55 Mia a bílý lev
14:45 Dámský klub