Jasno
-6°
Bratislava
Oldrich
3.12.2023
TAKTO vyzerá karanténa?! Jasmina ukázala, čo s Rytmusom robia!
Zdielať na

TAKTO vyzerá karanténa?! Jasmina ukázala, čo s Rytmusom robia!

Archívna reportáž

Karanténa, ktorú momentálne zažíva Európa, zrejme tak rýchlo neskončí. Podľa analytikov vrchol dosiahne pandémia v našich končinách až v lete. Mnohí ľudia sú už teraz z núteného "väzenia" nešťastní, každý sa snaží zabaviť, ako sa dá. Takto sa rozptyľujú tí šťastnejší.

Rozhodne lepšie sú na tom aktuálne tí, ktorí majú rodinný dom a záhradku k tomu. Môcť posedieť si v pohode na terase či stráviť čas prácou na záhradke je skutočne veľký benefit. Rytmus a Jasmina sú na tom ešte o niečo lepšie.

Ich dom so záhradou v Malinove je totiž vybavený aj bazénom, a ako sa pochválili v týchto dňoch, majú aj luxusnú vírivku.

Veru, Rytmus a Jasmina sú ako živá reklama na šťastie:

Jasmina a Rytmus teda majú obzvlášť príjemnú domácu karanténu. "Ďakujeme za možnosti si chvíle karantény aj takto spríjemniť," napísala s vďakou a pokorou Jasmina k fotke.  Počasie už začína výrazne zaváňať jarou, Jasmina v plavkách vo vírivke skutočne nevyzerala, žeby jej bola zima.

Ale u Vrbovských sa nielen vyvaľujú. Moderátorka pridala aj fotku, na ktorej vidno, že nezaháľa a robí niečo pre svoju fyzičku. "Na dnes mam odcvičené, večer ešte beh s mojim mužom. Poviem vám tak, že karanténe určite nedovolím, aby zo mňa urobila lenivca, alebo slabšieho človeka akým som bola, práve naopak," hovorí odhodlane mladá mamička.

Súvisiace články

Pre ženu

Najčítanejšie