Jasno
15°
Bratislava
Eliška
7.10.2022
TAKTO vyzerá karanténa?! Jasmina ukázala, čo s Rytmusom robia!
Zdielať na
Showbiznis

TAKTO vyzerá karanténa?! Jasmina ukázala, čo s Rytmusom robia!

Archívna reportáž

Karanténa, ktorú momentálne zažíva Európa, zrejme tak rýchlo neskončí. Podľa analytikov vrchol dosiahne pandémia v našich končinách až v lete. Mnohí ľudia sú už teraz z núteného "väzenia" nešťastní, každý sa snaží zabaviť, ako sa dá. Takto sa rozptyľujú tí šťastnejší.

Rozhodne lepšie sú na tom aktuálne tí, ktorí majú rodinný dom a záhradku k tomu. Môcť posedieť si v pohode na terase či stráviť čas prácou na záhradke je skutočne veľký benefit. Rytmus a Jasmina sú na tom ešte o niečo lepšie.

Ich dom so záhradou v Malinove je totiž vybavený aj bazénom, a ako sa pochválili v týchto dňoch, majú aj luxusnú vírivku.

Veru, Rytmus a Jasmina sú ako živá reklama na šťastie:

Jasmina a Rytmus teda majú obzvlášť príjemnú domácu karanténu. "Ďakujeme za možnosti si chvíle karantény aj takto spríjemniť," napísala s vďakou a pokorou Jasmina k fotke.  Počasie už začína výrazne zaváňať jarou, Jasmina v plavkách vo vírivke skutočne nevyzerala, žeby jej bola zima.

Ale u Vrbovských sa nielen vyvaľujú. Moderátorka pridala aj fotku, na ktorej vidno, že nezaháľa a robí niečo pre svoju fyzičku. "Na dnes mam odcvičené, večer ešte beh s mojim mužom. Poviem vám tak, že karanténe určite nedovolím, aby zo mňa urobila lenivca, alebo slabšieho človeka akým som bola, práve naopak," hovorí odhodlane mladá mamička.

Súvisiace články

Najčítanejšie